آتش‌سوزی اتوبوس شهری در اصفهان / عکس

0

گیگر :

معاون سازمان اتوبوس‌رانی اصفهان گفت: اتوبوس در حرکت و خالی بوده که راننده دود را می‌بیند اما کپسول جوابگو نبوده، این اتوبوس سال گذشته خریداری شد که از شرکت زرین خودرو بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

محمد کاظمی‌طبا با اشاره به جزئیات آتش‌سوزی یک دستگاه اتوبوس در اصفهان گفت: صبح امروز در خیابان جی یک دستگاه اتوبوس آتش گرفت.

به گزارش «انتخاب» ، معاون سازمان اتوبوس‌رانی اصفهان با اشاره به این آتش‌سوزی اظهار داشت: این اتفاق باید توسط کارشناس ارزیابی شود، اما به نظر می‌رسد که مشکل آن، نقص برقی بوده است. در واقع راننده سعی کرده با کپسول آتش‌نشانی اقدام به خاموش‌کردن آن کند اما متأسفانه این موضوع کافی نبوده است.

 آتش‌سوزی اتوبوس شهری در اصفهان / عکس
آتش‌سوزی اتوبوس شهری در اصفهان / عکس

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای خاموش‌کردن آتش آن افزود: ماموران آتش‌نشانی پس از اطلاع سریع به محل رسیده و آتش را خاموش کردند.

معاون سازمان اتوبوس‌رانی اصفهان بیان کرد: خوشبختانه در حال حاضر برای راننده اتفاق خاصی نیفتاده و به عابران پیاده نیز آسیبی نرسانده است.

وی گفت: اتوبوس در حرکت و خالی بوده که راننده دود را می‌بیند اما کپسول جوابگو نبوده، این اتوبوس سال گذشته خریداری شد که از شرکت زرین خودرو بوده است.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید