آتش سوزی نوت 7 ایمن شده سامسونگ

0

اوایل ماه جاری میلادی طرح سراسری سامسونگ برای جمع‌آوری گوشی هوشمند Galaxy Note 7 به اجرا درآمد و این فبلت به دنبال آتش‌سوزی باتری مشکلات فراوانی را برای کاربران ایجاد کرد.


آتش سوزی نوت 7 ایمن شده سامسونگ

اتاق خبر 24: 

بررسی‌های بیشتر نشان داد این آتش‌سوزی به دلیل باتری‌های ساخته شده در شرکت چینی Amperex Technology ATL ایجاد می‌شود و قطعات مشکل‌دار SDI سامسونگ اتفاق مذکور را باعث نشده‌اند.

بیشتر مدل‌های Galaxy Note 7 که در بازار جهانی به فروش می‌رسند به باتری ATL مجهز شده‌اند و سامسونگ با جمع‌آوری آنها و تعویض باتری سعی کرده است جلوی مشکل مذکور را بگیرد و هم‌اکنون در کشور چین و آمریکا مدل‌های ایمن شده گوشی به دست کاربران رسیده است.

با این وجود یک کاربر چینی صاحب گوشی هوشمند Galaxy Note 7 اعلام کرد روز گذشته دستگاه ایمن شده او که با باتری تعویض شده مورد استفاده قرار گرفته است، آتش گرفت. سامسونگ از این کاربر خواست دستگاه خود را به یکی از شعبات این شرکت برگرداند تا مشکل مذکور بررسی شود.

شرکت سامسونگ هنوز جزییاتی در مورد آتش‌سوزی مجدد در مدل اصلاح شده گوشی هوشمند خود منتشر نکرده است و با این وجود نگرانی مردم در مورد Galaxy Note 7 اصلاح شده هم افزایش یافته است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید