آخرین اطلاعات منتشر شده در رابطه با اپل واچ ۲

0

به نظر می‌رسد اپل به درخواست‌های کاربران توجه کرده و ویژگی‌های جدیدی را در نسل دوم ساعت هوشمندش قرار می‌دهد. گفته شده اپل واچ ۲ مجهز به GPS و باتری بزرگ‌تری خواهد بود و سرعت آن هم نسبت به نسل اول بیشتر است.

آن طور که مینگ چی‌کو، یکی از تحلیل‌گران می‌گوید، اپل واچ ۲ از نظر ظاهری تفاوتی با نسل قبلی ندارد، اندازه صفحه نمایش و قطر این ساعت همچنان ثابت است. تغییرات اصلی در درون قاب ساعت و در سخت افزار آن رخ داده؛ چیپ GPS (که نیاز به آن واقعا در این ساعت حس می‌شد) به شما امکان مسیریابی و کمک به شمارش گام‌ها بدون نیاز به گوشی هوشمند را می‌دهد، فشار سنج میزان مسافت کوه پیمایی شما را حساب می‌کند و یک چیپ کوچک‌تر و کارآمدتر که ساخت TSMC است و سرعت عملکرد این ساعت را بیشتر می‌کند.

یکی از برتری‌های این ساعت مربوط به همین چیپ است. گفته شده TSMC این چیپست را با فناوری ۱۶ نانومتری تولید کرده، در حالی که اپل واچ فعلی از چیپ ۲۴ نانومتری ساخت سامسونگ استفاده می‌کند. با این کار علاوه بر کارایی بهتر فضای بیشتری هم برای قرار دادن باتری بزرگ‌تر به وجود می‌آید و نیازی به تغییر طراحی ساعت هم نیست.

بر اساس گفته چی‌کو تاریخ معرفی اپل واچ ۲ در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ خواهد بود و با توجه به این که حدود ۵ ماه تا پایان سال باقی مانده،‌ به زودی از این ساعت هوشمند رونمایی می‌شود. البته قبل از این و در شایعات منتشر شده، معرفی اپل واج ۲ را با نسل بعدی آیفون در یک روز عنوان کرده بودند. البته برخی نیز این رونمایی را به هفتم سپتامبر نسبت داده‌اند.

باید بخوانید:  سرویس ابری سامسونگ؛ اطلاعات خود را به دست ابرها بسپارید!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید