آخرین اطلاعات منتشر شده در رابطه با ساعت‌های هوشمند گوگل

0

این روزها در اخبار و رسانه‌ها به گوش می‌رسد که گوگل می‌خواهد یک ساعت هوشمند را طراحی و روانه بازار کند. طبق شایعات، ظاهرا قرار است که این ساعت هوشمند در دو مدل با کدهای Angelfish و Swordfish تولید شده و ظاهری مانند دیوایس‌های نکسوس داشته باشد. تا به این لحظه، مشخصات کمی از این گجت در دسترس بود؛ اما امروز، رندرهایی از آن منتشر شد که ظاهر آن را هویدا می‌کند.

همانطور که اشاره شد، ساعت هوشمند گوگل در دو مدل طراحی و تولید می‌شود. مدل بزرگ‌تر که Angelfish نام دارد، با بهره‌گیری از قابلیت LTE و GPS، ظاهرا مدل پیشرفته‌تر بوده و محصول دیگر که Swordfish نام دارد، مشخصاتی پایین‌تر داشته و به همین نسبت نیز ارزان‌تر خواهد بود.

هر دو دیوایس از صفحه نمایش گرد و دایره‌ای شکل بهره برده و ظاهرا حاشیه اطراف صفحه نمایش آن‌ها، چیزی بیشتر از Moto 360 خواهد بود. مدل Angelfish از قابلیت تعویض بند برخوردار نبوده و این موضوع یک مزیت برای مدل Swordfish به حساب می‌آید. همچنین Angelfish به دلیل برخورداری از مودم LTE و باتری بزرگ‌تر، ضخامت بیشتری نسبت به محصول دیگر دارد.

خبر فارسی

مهدی ده نبی

چند سالیه در زمینه نویسندگی مشغول به کار هستم و در کنارش، انواع کارهای گرافیکی را هم انجام می‌دم. البته سابقه کارهای گرافیکیم خیلی بیشتر از نویسندگی هست، اما به خاطر علاقه زیادی که به تکنولوژی دارم، نویسندگی را هم در کنار گرافیک دنبال می کنم؛ همین!


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید