آخرین اطلاعات و تصاویر منتشر شده از ساعت هوشمند Gear S3 سامسونگ

0

ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ به تازگی منتشر شده است و ما باید منتظر طراحی و تولید نسل بعدی این محصول باشیم. تا به‌حال شایعات مختلفی پیرامون Gear S3 منتشر شده است. اما آخرین تصویر که امروز از این محصول منتشر شده، کمی مشکوک به نظر می‌رسد. این تصویر، نمای روبه‌رویی ساعت هوشمند اشاره شده را به نمایش گذشته است.

همانطور که در عکس‌های زیر مشاهده می‌کنید، بدنه Gear S3 از جنس فلز بوده و ظاهر آن، شباهت زیادی به ساعت ۳۶ میلیمتری رولکس مدل Datejust 2 دارد. به نظر نمی‌آید که مسئولان سامسونگ در نهایت این محصول را معرفی نمایند. چرا که شباهت بسیار زیاد این تصویر به مدل اشاره شده از برند رولکس، دردسرهای زیادی برای کمپانی سامسونگ ایجاد خواهد کرد و مطمئنا مسئولان رولکس نیز با این موضوع کنار نیامده و کار به دادگاه و شکایت خواهد کشید! باید منتظر بمانیم و تصاویر بیشتری از Gear S3 مشاهده کنیم تا ببینیم که محصول نهایی، چه شکل و ظاهری خواهد داشت.

اگر از دنبال کنندگان اخبار آی‌تی‌رسان باشید، حتما مطلع هستید که روز شنبه مصادف با ۲۹ خرداد به اطلاع شما رساندیم که سامسونگ در حال طراحی نسل بعد ساعت هوشمند خود با اسم رمز Solis است. Gear S3 قرار است تا با سیستم عامل تایزن عرضه گردد و صفحه نمایش آن نیز به احتمال خیلی زیاد، دایره‌ای شکل خواهد بود. بسیاری از افراد انتظار دارند تا صفحه نمایش بزرگتری را روی Gear S3 تجربه نمایند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که سامسونگ، چه تصمیمی در این مورد خواهد گرفت. به احتمال زیاد، این ساعت هوشمند در فصل پاییز رونمایی شود.

خبر فارسی

مهدی ده نبی

چند سالیه در زمینه نویسندگی مشغول به کار هستم و در کنارش، انواع کارهای گرافیکی را هم انجام می‌دم. البته سابقه کارهای گرافیکیم خیلی بیشتر از نویسندگی هست، اما به خاطر علاقه زیادی که به تکنولوژی دارم، نویسندگی را هم در کنار گرافیک دنبال می کنم؛ همین!


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید