آخرین تصاویر از نمونه آزمایشی گلکسی نوت 7 منتشر شد

0

آخرین تصاویر از نمونه آزمایشی گلکسی نوت 7 منتشر شد

در حالی که تنها چند ساعت تا زمان آغاز همایش ویژه سامسونگ در نیویورک و معرفی گوشی جدید خانواده نوت این شرکت یعنی گلکسی نوت 7 باقی مانده، تصاویر جدیدی از نمونه آزمایشی این دستگاه منتشر شده اند که در نوع خود جالب بوده و برخی از مشخصات احتمالی دستگاه را نیز تائید می کنند.

همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، طراحی نوت 7 دقیقا مشابه همان چیزی است که پیش تر نیز از این گوشی انتظار داشته ایم. نمایشگر بزرگ با انحنا در لبه ها به سبک گوشی های سری Edge به همراه سنسورهای مربوط به حسگر عنبیه چشم بارزترین ویژگی ها در نمای جلویی دستگاه هستند. همچنین باید به این نکته نیز اشاره کرد که حداقل از این تصاویر به نظر می رسد لبه های خمیده نوت 7 بیش از آنکه همانند گوشی های سری Edge کاربردی باشند، تنها برای افزایش زیبایی دستگاه مورد استفاده قرار گرفته اند. با این حال می بایست چند ساعت دیگر نیز منتظر ماند و توضیحات نهایی سامسونگ در این زمینه را شنید.

از دیگر مشخصاتی که امروز درباره نوت 7 منتشر شده اند می توان به تائید استفاده از گواهینامه IP68 برای کارکرد 30 دقیقه ای در زیر آب، پورت USB-C برای انتقال سریعتر داده ها و همچنین زاویه دید 110 درجه ای نمایشگر اشاره کرد. قرار است امروز در ساعت 19.30 به وقت ایران در مراسم ویژه ای در نیویورک از این گوشی رونمایی شود که می توانید پوشش خبری و تصویری زنده آن را از همین ساعت در وب سایت سخت افزار مشاهده کنید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید