آخرین تصاویر منتشر شده از نسخه واقعی آیفون ۷ را ببینید؛ تغییرات ناچیز هستند!

0

هنگامی که صحبت از دعواهای بین سازندگان چینی و اپل می‌شود، می‌دانیم که برنده اصلی در اکثر موارد چینی‌ها هستند که پیروز این نبرد خواهند بود و البته گاها شکست‌های سختی نیز خواهند خورد! اپل تنها کمپانی نیست که بر موضوع رعایت کپی رایت در چین تمرکز دارد اما این کشور سالانه محصولات آی‌فون مانند زیادی را به بازار عرضه می‌کند. شایعات هم‌چنان در حال افشای اطلاعات دستگاه‌های معرفی نشده هستند و در تازه‌ترین آن‌ها می‌توانید تصاویر محصول آینده اپل را مشاهده کنید، بنابراین اگر تا چند هفته دیگر صبر ندارید می‌توانید با نگاه کردن به تصاویر آمده در ادامه مطلب متوجه شوید پرچم‌دار بعدی کوپرتینویی‌ها چه شکلی خواهد بود.

به تازگی یک ویدیو منتشر شده است که نشان دهنده پرچم‌دار آینده اپل یعنی آی‌فون ۷ است، انتشار این ویدیو پس از منتشر شدن تعداد زیادی از تصاویر می‌تواند هیجان معرفی یک آی‌فون جدید را کاهش دهد. البته به نظر می‌رسد آی‌فون رونمایی شده در این ویدیو یک نسخه تقلبی باشد که توسط یک کارخانه چینی به تولید رسیده است.

قبل از اینکه تصاویر را مرور کنیم بهتر است مروری بر ویژگی‌های مورد انتظار از آی‌فون ۷ داشته باشیم که از جمله آن‌ها می‌توان به حذف خطوط آنتن از پشت دستگاه و کمی افزایش ضخامت اشاره کرد. علاوه بر این انتظار می‌رود نسخه کوچک‌تر از یک لنز دوربین بزرگ استفاده کند. هم‌چنین صحبت‌هایی مبنی بر استفاده از اسکنر اثر انگشت خازنی شده است که البته تاکنون چندان جدی نبوده است.

باید بخوانید:  سیر تحولاتی آیفون از 2007 تا 2014؛ سیب کوچک تا سیب بزرگ!

 

اگر تاکنون اخبار و شایعات منتشر شده از آی‌فون را دنبال کرده باشید برخی از ویژگی‌‌های در نظر گرفته شده برای آی‌فون بعدی را می‌توانید حدس بزنید، خب بهتر است به سراغ تصاویر برویم، نکته‌ای که در ابتدا خود را نشان می‌دهد حذف جک ۳.۵ میلی متری هدفون از آی‌فون بعدی است که به احتمال زیاد اپل برای جایگزین کردن آن از هدفون بلوتوث و یا لایتینگ استفاده خواهد کرد. نکته دوم طراحی دوباره خطوط آنتن است که البته این‌بار در بخش پایینی و بالای دستگاه جاخوش کرده‌اند. در نهایت استفاده از سنسور دوربین بزرگ‌تر نشان می‌دهد اپل برای پرچم‌دار امسال خود به این بخش توجه زیادی داشته است.

هرچند تاکنون شایعات زیادی پیرامون آی‌فون ۷ منتشر شده اما تعداد کمی از ویژگی‌های این نسخه لو رفته است، بنابراین آی‌فون بازهم می‌تواند همه را در بهت فرو ببرد! با توجه به گزارش‌های اخیرا، اپل در بازار اسمارت‌فون‌ها در حال تبدیل شدن به یک پیرو است تا یک رهبر، بنابراین محصولات آینده اپل باید سرشار از امکانات و ویژگی‌های جدید باشند تا جایگاه فعلی این کمپانی متزلزل نشود. حدودا دو ماهی تا رونمایی از آی‌فون زمان باقی مانده است تا اپل رازهای نهان در دل آی‌فون ۷ را به نمایش عموم بگذارد پس بهتر است کمی بیش‌تر صبر کنیم!

 

خبر فارسی

امید بکتاش

یه عاشق آی‌تی و موضوعات مرتبط با اون که ترجیح میده به‌جای اینکه عشقش تو دلش خاک بخوره، اون رو با دیگران به اشتراک بذاره!
برای ارتباط با من می‌تونید به روش سنتی‌ به omidbaktash@gmail.com ایمیل بزنید!


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید