آخرین جزئیات طرح ریجستری آیفون 7

0

طراح رجیستری گوشی موبایل گفت: شایعه غیرفعال شدن گوشی‌های آیفون 7 و 7پلاس پس از اجرای طرح رجیستری صحت ندارد و تا پیش از روز و ساعت آغاز رجیستری، هر گوشی که به هر طریق وارد و فعال شده باشد، به طور خودکار رجیستر می‌شود.


اتاق خبر 24: 

علیرضا محمدی طراح رجیستری گوشی تلفن همراه،‌ در واکنش به اظهار نظر رئیس یکی از اتحادیه‌های مرتبط با موبایل که گفته بود گوشی‌های آیفون 7 و 7پلاس که هم اکنون به صورت غیرقانونی وارد کشور و فعال شده‌اند، پس از اجرای رجیستری غیرفعال می‌شوند، گفت: این موضوع غیرواقعی است و به هیچ وجه صحت ندارد.
 
وی توضیح داد: تا پیش از روز و ساعت آغاز طرح رجیستری، هر گوشی که به هر طریق وارد کشور و فعال شده باشد، به صورت خودکار رجیستر می‌شود و کماکان بدون مشکل در شبکه سرویس می‌گیرد.
 
محمدی گفت: از لحظه آغاز رجیستری، گوشی‌هایی که قاچاق وارد شده‌اند، با انداختن سیم‌کارت تشخیص داده شده و امکان سرویس‌دهی نخواهند بود.
 
طراح رجیستری تلفن همراه اضافه کرد:‌ طرح رجیستری در حال طی مراحل آزمایشی است و قطعا آغاز رسمی طرح قبل از اجرا اطلاع‌رسانی گسترده خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: با توجه به مطرح شدن شایعه غیرفعال شدن گوشی‌های آیفون 7 و 7 پلاس، خریداران توجه کنند که پیش از اجرای رجیستری و پس از آن نیازی به پرداخت هزینه برای رجیستر شدن نیست.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید