آخرین سنگ آندو برای گرفتن ویزای آمریکا؛این بار از قطر!

0

ورزش > فوتبال ملی – تیموریان به علت مشکل ویزا بازی ترکمنستان را از دست داد و به قطر بازگشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بدتر از این نمی شد. در روزهایی که خبرهای بد برای کروش یکی یکی ردیف می شد، آخرین خبر این بود؛ آندو هم بازی گوام را از دست داد. آمریکا به کاپیتان هم ویزا نداد. با وجود پیگیری های مداوم تیموریان، آمریکایی ها به کاپیتان ویزا ندادند تا اوقات همه تلخ شود؛ مخصوصا کارلوس کروش. سرمربی تیم ملی می گفت در شرایطی که سردار، عزت اللهی، سید جلال، منتظری، حاج صفی و حقیقی در بازی گوام غایبند، حداقل کاپیتان در کنار تیم باشد.
دیروز پس از مشورت تیموریان با مسئولان تیم از جمله کروش، او به این نتیجه رسید که به قطر بازگردد تا آخرین تلاش خود را برای گرفتن ویزای آمریکا برای سفر به گوام انجام دهد. آندو ساعت 4 صبح امروز تهران را به قصد قطر ترک کرد. او عازم دوحه شد تا به سفارتخانه آمریکا در این شهر برود. تیموریان سنگی می اندازد و شاید این سنگ بگیرد.
اما سفر به قطر در آستانه بازی با ترکمنستان، باعث شد تا تیموریان این مسابقه را از دست دهد. کارلوس کروش اعتقاد دارد بازی ترکمنستان دیدار دشوار نیست و ایران می تواند به سادگی آن را ببرد. برای کروش در این شرایط، مسابقه گوام اهمیت بیشتری دارد. او روز گذشته در اردوی تیم ملی گفت: «بازی ترکمنستان برای ما در تهران به مراتب آسانتر از بازی در گوام است. در آن مسابقه به آندو نیاز دارم و باید هر طور شده کارش درست شود.»
تیموریان با تصمیم کادر فنی سریعا بلیت گرفت و 4 صبح عازم دوحه شد. او امروز صبح به سفارت آمریکا در این شهر می رود. بدین ترتیب آندو به طور قطع بازی با ترکمنستان را از دست می دهد. البته مسئولان تیم ملی امیدوارند امشب او به تهران برسد تا شاید پنجشنبه بتوانند دقایقی از این بازیکنان استفاده کنند اما بعید به نظر می رسد یک روز کار آندو در قطر درست شود.
سفر او به قطر یک ریسک بود چراکه او بازی ترکمنستان را از دست می دهد و اگر ویزا نگیرد، سفر گوام را هم از دست می دهد؛ یعنی احتمال اینکه او دو بازی را از دست بدهد وجود دارد. اگر تیموریان در ایران می ماند حداقل می توانست خیالش از حضور در بازی ترکمنستان راحت باشد. ولی کروش ریسک کرد و شاید این ریسک جواب دهد.

256 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید