آرزوی مردم ایران، نابودی اسرائیل است

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از اتاق خبر 24؛ پیش شرط ژرمن ها این پرسش را در ذهن ایجاد می کند که چرا این همه اصرار از سوی مقامات این کشور برای یک درخواست که برآورده ساختن آن غیر ممکن است، مطرح می شود؟

آلمان به خاطر افسانه هلوکاست که می گویند در جنگ جهانی دوم اتفاق افتاده است، تاکنون به خاطر آن واقعه خیالی به رژیم جعلی اسرائیل غرامت پرداخت می کند و این پرداخت غرامت دائمی است و پایانی هم ندارد.

اکنون 70 سال از پایان جنگ جهانی دوم می گذرد اما این غرامت همچنان از سوی دولت آلمان باید پرداخت شود. این مبلغ حق مردم این کشور است در حالی که آنها حتی حق اعتراض نسبت به این قرارداد تحمیلی ندارند.

تبلیغات آنقدر گسترده بوده است که حتی مردم این کشور هم باورشان شده که هلوکاستی وجود داشته و اتفاق افتاده است و اکنون هم باید تاوان آن را بپردازند.

در این کشور حتی کسی حق ندارد درباره هلوکاست سخن بگوید یا در رسانه ای آن را طرح کند که آیا این واقعه اتفاق افتاده است یا نه؟!

تاکنون چندین نفر در آلمان و دیگر کشورهای اروپایی به خاطر مطرح کردن موضوع هلوکاست دادگاهی و زندانی شده اند، چرا که آنها با تحقیقات گسترده خود به این نتیجه رسیده اند که واقعه هلوکاستی در کار نبوده بلکه پروژه ای است برای تطهیر اسرائیل برای آن که مظلومیت دروغین این رژیم در جهان باقی باشد و اقدامات جنایتکارانه آن در پس این مظلوم نمایی پنهان گردد.

آلمان گرچه در مذاکرات هسته ای با ایران از اعضای 1+5 بود اما نقش او در بازی هسته ای با ایران اکنون رو شده است. وظیفه آلمان پس از برجام طرح موضوع اسرائیل است.

تعجب بر انگیز نیست که آنها با علم به این که می دانند مردم ایران اسلامی نفرت سنگینی از اسرائیل دارند و نظام اسلامی هم چنین شرطی را نخواهد پذیرفت، باز هم آن را مطرح می کنند.

روابط با آلمان هر اندازه که برای ایران اهمیت داشته باشد، آرمان انقلابی و الهی که بر عهده جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است، این اجازه را نمی دهد که به خاطر روابط اقتصادی با آلمان، یکی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی نادیده گرفته شود.

گسترش روابط اقتصادی ایران و آلمان، برای برلین بیشتر سود خواهد داشت تا ایران، بازار ایران اکنون هم شاهد محصولات مصرفی آلمان است، سودی که این کشور به خاطر صادرات این محصولات می برد، با توجه به شرایط اقتصادی جهان و بحران های اقتصادی در اروپا، رقم قابل توجهی است.

پایان دادن به این شرایط اقتصادی که میان دو کشور ایجاد شده، ایران را متضرر نخواهد کرد، بلکه با پایان دادن به واردات کالاهای مصرفی آلمانی، ایران از این بابت سود هم می برد . متضرر اصلی آلمان ها خواهند بود.

ترجیح اسرائیل به ایران از سوی مقامات آلمانی، نشان دهنده کج فهمی سیاسی ژرمن ها در تشخیص درست است.

بر روی یک رژیم جعلی رو به سقوط که آینده ای برای آن نمی توان تصور کرد، نباید سرمایه گذاری کرد، اما آلمان تن به این ذلت داده و به خاطر کار نکرده خود همچنان به رژیم جعلی اسرائیل تاوان می پردازد. تاوانی که 70 سال از روی آن گذشته است.

اگر آلمان برای ایران شرط گذاشته است و آن شرط هم به رسمیت شناختن رژیم جعلی اسرائیل از سوی ایران است، آنها باید از میان جمهوری اسلامی ایران و رژیم صهیونیستی یکی را انتخاب کند.

جمهوری اسلامی ایران هم می تواند پیش شرط برای آلمان ها بگذارد، قطع حمایت آنها از رژیم جعلی اسرائیل.

ایران برای گسترش روابط با دیگر کشورها هیچ پیش شرطی را نمی پذیرد ضمن این که چنین مواضعی را مداخله در امور داخلی خود می داند.

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان هم در همین زمینه موضع گیری کرده و گفته است؛ جمهوری اسلامی ایران هیچ شرطی را برای گسترش روابط با آلمان نمی‌پذیرد.

بهرام قاسمی، به مصاحبه زیگمار گابریل، وزیر اقتصاد و معاون صدراعظم آلمان با نشریه اشپیگل که گفته بود روابط ایران و آلمان زمانی عادی خواهد شد که ایران موجودیت اسرائیل را به رسمیت بشناسد، این واکنش را نشان داد.

زیگمار گابریل قرار است فردا یکشنبه به ایران سفر کند. این سفر به خاطر اظهارات او میتواند لغو شود تا درک کند، جمهوری اسلامی ایران از استقلال سیاسی کامل برخوردار است.

او حتی گفته است که در جریان سفر دو روزه، نقش ایران در سوریه و وضعیت حقوق بشر در این کشور را مطرح خواهد کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران مطرح شدن مساله حقوق بشر در ایران از سوی وزیر اقتصاد آلمان را نامربوط خوانده و گفته است ایران به هیچ کشوری اجازه دخالت در مسایل داخلی خود را نمی‌دهد.

گابریل گفته بود؛ زیر سوال بردن حق موجودیت اسرائیل مسئله‌ای نیست که ما بتوانیم آن را قبول کنیم.

او گفته بود اگر این موضوع مورد بحث قرار نگیرد ایران نمی‌تواند در بلند مدت روابط اقتصادی خوبی با آلمان برقرار کند.

با توجه به شرایطی که آلمان ها ایجاد کرده اند آیا می توان روی همکاری های اقتصادی این کشور به خاطر وابستگی شدید آنها به صهیونیست ها حساب باز کرد؟!

کشورهای حامی اسرائیل خواهان شکستن قبح رژیم صهیونیستی در افکار عمومی کشورمان هستند، چرا که با این رفتارهای شبطانی خود، سعی دارند ایران را بر سر دوراهی فلسطین – اسرائیل قرار دهند.

مردم ایران اسلامی هیچگاه نمی توانند با رژیمی جنایتکار کنار بیایند. آرزوی مردم ایران نابودی اسرائیل است.

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید