آزادی 80 نفر از زندانیان بدهکار در آستانه سال نو توسط موسسه اعتباری کوثر

0

گیگر :

در آستانه سال نو موسسه اعتباری کوثر با پرداخت بدهی 80 تن از زندانیان بدهکار که اغلب سرپرست خانوار هستند زمینه ای فراهم کرد تا قبل از حلول سال جدید این زندانیان در جمع خانواده باشند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
به گزارش انتخاب به نقل از تابناک اقتصادی: به همین منظور در جلسه ای با حضور مدیرعامل موسسه،قائم مقام مدیرعامل و دو تن از معاونین ستاد دیه کشور روز چهارشنبه مورخ 24/12/94 چک تهیه شده تحویل نمایندگان ستاد دیه کشور شد.

دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در حاشیه این جلسه اعلام کرد: با هماهنگی هایی که از دو هفته قبل بامسئولین محترم ستاد دیه کشور به عمل آمد، درخواست موسسه جهت مشارکت در امر خدا پسندانه کمک به زندانیان بدهکار مطرح و با اعلام مبلغ تخصیصی لیستی مرکب از 80 نفر با اولویت بانوان تنظیم و بعد از انجام تشریفات قانونی مقرر شد قبل از سال نو این اتفاق مبارک عملیاتی شود.

وی گفت: از آنجا که موسسه کوثر تنها موسسه وبانکی است که به نام بانوان و آن هم بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (علیها السلام) نام گذاری شده، سعی می کنیم تادر ارائه خدمات جایگاه ویژه ای برای بانوان میهن اسلامی قائل باشیم و در همین راستا اعلام کردیم ابتدا مبلغ اختصاص یافته برای همه بانوان بدهکار در کشور که وجود دارد صرف شود تا ان شاء الله این بانوان در لحظات معنوی تحویل سال آغوش مادرانه شان را به سوی فرزندانشان بگشایند.

نائب رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر گفت: معنای کوثر یعنی خیر کثیر و یقینا با عنایت خاصه حضرت زهرای مرضیه  است که می توانیم قدم های هر چند ناچیز را در ارائه خدمات به مردم عزیز برداریم.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید