آشنایی با تاریخ و زمان برگزاری کنفرانس های اختصاصی شرکت های بازی سازی در نمایشگاه E3 2016

0

آشنایی با تاریخ و زمان برگزاری کنفرانس های اختصاصی شرکت های بازی سازی در نمایشگاه E3 2016

اگر خواننده ی مطالب امروز وب سایت سخت افزار بوده باشید حتماً از این موضوع آگاه هستید که در خلال مطالب امروز به نکاتی از نمایشگاه E3 2016 اشاره داشتیم و به اتفاق یکدیگر به بررسی فهرست بازی های حاضر در این نمایشگاه (آن دسته از آثاری که تا این لحظه حضورشان در نمایشگاه E3 امسال قطعی شده است) پرداختیم. همچنین پیش از آن برخی از آمار و ارقام مربوط به تعداد شرکت کنندگان و آثار حاضر در نمایشگاه E3 2016 را هم تحت بررسی قرار دادیم. حال برای حسن ختام پیش در آمد ارائه شده از نمایشگاه E3 امسال نگاهی به تاریخ آغاز کنفرانس های اختصاصی هر کدام از شرکت های سرشناس حاضر در نمایشگاه E3 سال جاری خواهیم داشت.

 

 

Nintendo

 

بنا بر سنت اتخاذ شده توسط کمپانی نینتندو طی سال های اخیر، این کمپانی سرشناس ژاپنی امسال هم کنفرانس اختصاصی ویژه ای در نمایشگاه E3 نخواهد داشت. در واقع این برای چهارمین سال متوالی است که سران نینتندو از برگزاری کنفرانس اختصاصی در نمایشگاه E3 سر باز زده اند و حضور آن ها در نمایشگاه امسال هم حضوری نسبتاً غیر مستقیم خواهد بود (البته در بخش مربوط به کنفرانس های اختصاصی و نه در کل نمایشگاه). البته امسال بر خلاف رسم چند سال اخیر سامورایی های کهنه کار، خبری از رویداد دیجیتالی نینتندو در نمایشگاه E3 (که بر خلاف کنفرانس اختصاصی سایر شرکت ها طی چند سال گذشته به شکل غیر مستقیم و غیر زنده ارائه می شد) نخواهد بود و در عوض اعضای نینتندو رویداد زنده ای را تدارک دیده اند که در تاریخ چهاردهم ماه ژوئن امسال (و در ساعت 9 صبح به وقت محلی) برای علاقه مندان به بازی های کامپیوتری در سراسر جهان به شکل مستقیم پخش خواهد شد.

 

Sony

 

بر خلاف نینتندو، دیگر قطب ژاپنی فعال در صنعت بازی سازی یعنی شرکت سونی امسال هم بر طبق روال همیشگی به برگزاری کنفرانس اختصاصی خود در نمایشگاه E3 خواهد پرداخت. کنفرانسی که در تاریخ سیزدهم ژوئن سال جاری میلادی در ساعت 6 بعد از ظهر به وقت محلی (امریکای شمالی و حوزه ی پاسیفیک) برگزار خواهد شد و هواداران شرکت سونی علاوه بر معرفی بازی های کامپیوتری جدید در این کنفرانس، مشتاق به ملاقات با کنسول نیم چاشت نسل هشتمی این شرکت که در حال حاضر با نام Play Station 4 Neo شناخته می شود نیز هستند. باید دید که در روز برگزاری کنفرانس اختصاصی سونی آیا برخی شایعات مربوط به عدم رو نمایی از کنسول Play Station 4 Neo در نمایشگاه E3 امسال به حقیقت خواهد پیوست یا این که در نهایت شاهد معرفی این محصول جدید و تایید نشده توسط سونی در E3 2016 خواهیم بود.

 

Microsoft

 

شرکت مایکرو سافت هم همانند رقیب سرسخت خود سونی روز سیزدهم ماه ژوئن را برای برگزاری کنفرانس اختصاصی خود برگزیده است. البته گاوچران ها کنفرانس اختصاصی شان را زودتر از کنفرانس اختصاصی سامورایی ها برگزار خواهند کرد و زمان آغاز کنفرانس اختصاصی مایکرو سافت در ساعت 9 و نیم صبح به وقت محلی خواهد بود. در این میان هواداران شرکت مایکرو سافت هم همانند علاقه مندان به شرکت رقیب انتظار رو نمایی از کنسول نیم چاشت نسل هشتمی این شرکت را (که هم اکنون با نام موقت Scorpio شناخته می شود) دارند. انتظاری که باید دید آیا در نهایت توسط مایکرو سافت محقق خواهد شد یا خیر.

 

PC Gaming Show (کنفرانس ویژه ی پلتفرم PC)

 

اگر چه نخستین کنفرانس ویژه ی مربوط به بازی های پلتفرم PC در تاریخ برگزاری نمایشگاه E3 (که سال گذشته شاهد برگزاری آن بودیم) در کل کنفرانس طولانی و خسته کننده ای بود و مهم تر از همه این که غافلگیری چندان فوق العاده ای را هم در طول برگزاری آن شاهد نبودیم، اما در عین حال وجود چنین کنفرانسی در نمایشگاه سالانه ی E3 و در رویدادی که اکثر کنفرانس های اختصاصی آن بر روی کنسول های خانگی متمرکز هستند بسیار لازم و ضروری به نظر می رسد. بنا بر این برگزار کنندگان کنفرانس ویژه ی مربوط به بازی های پلتفرم PC امسال قصد ارائه ی نمایش چشمگیر تری را در E3 2016 دارند. کنفرانسی که در تاریخ سیزدهم ماه ژوئن سال جاری میلادی و در ساعت 12 ظهر به وقت محلی برگزار خواهد شد. در واقع شاید بتوان روز سیزدهم ژوئن را پر ترافیک ترین، شلوغ ترین و خبر ساز ترین روز برگزاری نمایشگاه E3 امسال لقب داد.   

 

Bethesda

 

در پی استقبالی که از کنفرانس اختصاصی سال گذشته ی شرکت Bethesda صورت گرفت و شاهد معرفی کامل بازی های مورد انتظاری نظیر Doom و Fallout 4 در آن بودیم، این شرکت بازی سازی قصد برگزاری دومین کنفرانس اختصاصی خود در طول تاریخ برگزاری نمایشگاه E3 را در سال جاری دارد. کنفرانس اختصاصی شرکت Bethesda در تاریخ دوازدهم ماه ژوئن امسال در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت محلی برگزار خواهد شد و علاقه مندان به این شرکت بازی سازی انتظار ارائه ی نمایشی در حد سال گذشته و حتی بهتر از آن را در E3 2016 دارند.

 e32016

Square Enix

 

موفق ترین شرکت بازی سازی Third Party این روز های سرزمین آفتاب تابان امسال هم کنفرانس اختصاصی خود در نمایشگاه E3 را پیش از آغاز رسمی این رویداد سالانه برگزار خواهد کرد. زمان برگزاری این کنفرانس در تاریخ 8 ژوئن سال جاری میلادی در ساعت 8 و نیم صبح به وقت محلی خواهد بود و بخش مهمی از آن به یکی از مهم ترین بازی های در شرف انتشار شرکت Square Enix در سال جاری یعنی بازی Deus Ex Mankind Divided اختصاص خواهد داشت.

 

EA

 

شرکت الکترونیک آرتز هم بر طبق رسم سال های اخیر خود به برگزاری کنفرانسی اختصاصی در نمایشگاه E3 امسال خواهد پرداخت. کنفرانسی که در روز دوازدهم ماه ژوئن سال جاری میلادی و در ساعت یک بعد از ظهر به وقت محلی شاهد برگزاری آن خواهیم بود.

 

Ubisoft

 

شرکت یوبی سافت را شاید بتوان تنها شرکت بازی سازی اروپایی قلمداد کرد که اقدام به برگزاری کنفرانس اختصاصی در نمایشگاه E3 2016 می نماید. کنفرانسی که در تاریخ سیزدهم ماه ژوئن سال جاری میلادی و در ساعت یک بعد از ظهر به وقت محلی برگزار خواهد شد. اگر مطلب امروز ما در رابطه با بازی های حاضر در نمایشگاه E3 امسال را از نظر گذرانده باشید به طور حتم از این نکته آگاه هستید که شرکت یوبی سافت با چه بازی هایی در نمایشگاه E3 2016 حضور خواهد یافت.

 

Kadokawa Games

 

شرکت Kadokawa Games دیگر نماینده ی حاضر از سرزمین آفتاب تابان در نمایشگاه E3 امسال خواهد بود که به برگزاری کنفرانس اختصاصی در این نمایشگاه خواهد پرداخت. این شرکت را به نوعی می توان شرکت مادر استودیو FromSoftware (سازندگان سری دارک سولز) قلمداد کرد. کنفرانس اختصاصی شرکت Kadokawa Games در نمایشگاه E3 امسال در تاریخ دوازدهم ماه ژوئن سال جاری میلادی و در ساعت 9 و نیم بعد از ظهر به وقت محلی برگزار خواهد شد و باید دید که این شرکت در آوردگاه امسال قصد معرفی چه آثار ویژه ای را به هواداران دنیای بازی های کامپیوتری دارد.

   

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید