آغار اعزام دانشگاهیان به عتبات از اول مردادماه

0

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعزام دانشگاهیان به عتبات از اول مرداد 95 خبر داد.

وی بیان کرد: در این مدت درمجموع حدود ۱۷ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام می شوند.

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ادامه داد: در صورتی که دانشجویی از قبل گذرنامه داشته باشد باید از اعتبار آن اطمینان حاصل کند و در صورت عدم اعتبار شخصا نسبت به تعویض آن اقدام کرده و طبق زمان بندی مشخص، به دفاتر شورای استانی عمره و عتبات دانشگاهیان در استان های محل زندگی خود اقدام کند.

فقیهی گفت: گذرنامه دانشگاهیان باید حداقل ۶ ماه از زمان اعزام  آن اعتبار داشته باشد.

وی ادامه داد: در صورتی که دانشجویانی که  از قبل گذرنامه داشته باشد باید از اعتبار آن اطمینان حاصل کنند و در صورت عدم اعتبار شخصا نسبت به تعویض آن اقدام کنند.

فقیهی تصریح کرد: دانشجویان مشمول که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند باید پس از تحویل تعهد نامه محضری به دفاتر ستاد در استان تحصیل خود منتظر صدور مجوز خروج از کشور باشند. 

پس از صدور مجوز خروج از کشور توسط سازمان نظام وظیفه، از طریق دفاتر ستاد به زائران اطلاع رسانی خواهد شد.

وی اذعان داشت: زائران باید با داشتن مجوز خروج از کشور به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده و نسبت به تهیه گذرنامه خود اقدام کنند.

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان یاد آور شد: دانشجویان مشمول که مدارک خود را برای صدور مجوز خروج از کشور در زمان مقرر تحویل نداده باشند برای خروج از کشور به مشکل برمی خورند و باید شخصا نسبت به گرفتن مجوز خروج اقدام کنند. بنابراین زائرین دانشجو باید در زمان های در نظر گرفته شده مدارک خود را به دفاتر تحویل دهند تا مجوز خروج از کشور آنها توسط ستاد پیگیری شود.

انتهای پیام /

لینک مطلب

پاسخ دهید