آغاز ثبت نام آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید از چهارشنبه

0

مشاور عالی سازمان سنجش از ثبت نام دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و مؤسسات آموزش عالی در بازه زمانی 22 تا 29 اردیبهشت خبر داد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه‌های فنی و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی 95 منحصراً از طریق شبکه اینترنتی و در بازه زمانی چهارشنبه 22 تا 29 اردیبهشت ماه امکان‌پذیر است.

وی با بیان اینکه متقاضیان علاقه‌مند باید در مهلت تعیین شده و پس از مطالعه دفترچه راهنما از طریق پایگاه سازمان سنجش ثبت نام کنند، افزود: داوطلبان باید به وسیله کارت‌های عضو شتاب که امکان پرداخت الکترونیکی آن فعال است با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت 180 هزار ریال نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

توکلی تاکید کرد: داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های مؤسسات آموزش عالی و غیرانتفاعی هستند علاوه بر پرداخت مبلغ مذکور باید 46 هزار ریال دیگر نیز برای اعلام علاقه‌مندی خود به شرکت در این رشته‌ها پرداخت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: اطلاعیه تکمیلی ثبت نام روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه بر روی پایگاه اینترنتی سنجش و نشریه پیک سنجش منتشر می‌‌شود.

توکلی اظهار کرد: پذیرش در این آزمون براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام درج شده است.

وی تصریح کرد: براساس برنامه زمانی اعلام شده آن دسته از رشته‌هایی که پذیرش در آنها با آزمون است جمعه 22 مرداد در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید