آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون‌های دانشگاه آزاد از ساعت 14 امروز

0

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از زمان آغاز تکیل ظرفیت آزمونهای دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی ؛بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گفت: ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی این دانشگاه از ساعت۱۴امروز آغاز می شود.

وی با بیان اینکه این ثبت نام تا ساعت۲۴روزسه شنبه ۱۳ مهر ادامه دارد، افزود: کلیه داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی 95 دانشگاه آزاد شرکت کرده و دعوت به مصاحبه شدند می توانند متناسب با رشته وگرایشی که مصاحبه شده اند و همچنین کلیه داوطلبان حاضردر جلسه آزمون کارشناسی ارشد 95 می توانند متناسب با مجموعه امتحانی که در آن شرکت کردند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانیwww.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر بیست رشته محل دانشگاهی اقدام کنند.

به گفته رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، امکان ویرایش کدرشته محل های انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت نام برای داوطلبان فراهم است.

دانشیان از اعلام اسامی پذیرفته شده در روز شنبه ۱۷ مهر ماه خبر داد و یادآور شد: پذیرفته شدگان می توانند بعد از اعلام نتایج جهت ثبت نام به واحددانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.

گفتنی است، زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون سراسری۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی ( کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و دکتری حرفه ای) تا نیمه مهرماه اعلام می شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید