آغاز ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای و غیرانتفاعی از 22 اردیبهشت ماه/ برگزاری آزمون در 22 مرداد

0

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال جاری از 22 اردیبهشت ماه آغاز می شود.

حسین توکلی سخنگوی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی  با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، فرآیند ثبت نام در آزمون‌ دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی طی روزهای 22 تا 29 اردیبهشت ماه در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز می‌شود.

وی گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته یک روز قبل از شروع ثبت نام در 21 اردیبهشت ماه در سامانه مذکور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، داوطلبان برای شرکت در آزمون مبلغ 18 هزار تومان پرداخت می کنند، در صورتیکه متقاضی شرکت در گزینش رشته‌های موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی هستند، ملزم به پرداخت مبلغ چهار هزار و 600 تومان دیگر نیز می‌شوند.

توکلی یادآور شد: اطلاعیه تکمیلی برای ثبت نام در دوره های کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای در روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه منتشر می شود.

وی  تاکید کرد: پذیرش در برخی از رشته های این آزمون بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد که اطلاعات تکمیلی آن در دفترچه راهنما درج می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: آزمون آن دسته از رشته‌هایی که پذیرش در آنها با آزمون صورت می‌گیرد، روز جمعه ۲۲ مردادماه ۹۵ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید