آغاز ساخت «علی‌البدل» با مهدی هاشمی و مهدی فخیم‌زاده

0

گیگر:

تهیه‌کننده سریال «علی‌البدل» از کلید خوردن این مجموعه طنز با حضور دو تن از بازیگران نقش اصلی این سریال، در شهر همدان خبر داد.

به گزارش بولتن نیوز، الهام غفوری اعلام کرد: گروه سازنده «علی‌البدل» عازم شهر همدان هستند و این مجموعه یکشنبه (۲۶ اردیبهشت ماه) با حضور مهدی هاشمی و مهدی فخیم‌زاده کلید می‌خورد و ادامه تصویربرداری به مرور بر اساس قصه پیش می‌رود. سایر بازیگران این مجموعه هم بر اساس فضای قصه مقابل دوربین ایفای نقش می‌کنند.

وی درباره طولانی شدن پیش تولید سریال «علی‌البدل» توضیح داد: پیش تولید این مجموعه کمی طولانی شد که دلیلش به پیدا کردن دکورها و آماده‌سازی فضاهای قصه برمی‌گردد. محل تصویربرداری «علی‌البدل» به طور کامل در شهر همدان است و روستایی که در قصه از آن نام برده می‌شود، با عنوان «نا کجا آباد» معرفی می‌شود.

غفوری سپس درباره‌ی حساسیت‌هایی که در نگارش فیلمنامه سریال «علی‌البدل» مطرح است، تأکید کرد: فیلمنامه این مجموعه با حساسیت و وسواس خاصی نوشته می‌شود و پنج قسمت ابتدایی چندین بار زیر نظر آقای تنابنده بازنویسی شده است. در حال حاضر هم بخش اعظمی از متن این مجموعه آماده است اما نگارش متن کلی که توسط خشایار الوند و با مشاوره حسن وارسته انجام می‌شود، تا پایان تصویربرداری ادامه دارد.

تهیه‌کننده سریال «علی‌البدل» در پایان درباره‌ی خبری که در فضای مجازی مبنی بر عدم همکاری محسن تنابنده با تلویزیون با انتشار مطلبی به نقل از صفحه شخصی این هنرمند اعلام شده بود، تصریح کرد:‌ همکاری آقای تنابنده با این پروژه ادامه دارد؛ ضمن اینکه او به تازگی در صفحه شخصی‌اش عکسی از خود و هومن حاجی‌عبداللهی منتشر کرده است.

به گزارش ایسنا، سریال طنز «علی‌البدل» به کارگردانی سیروس مقدم برای ماه رمضان امسال شبکه اول ساخته می‌شود. مهدی فخیم‌زاده، مهدی هاشمی، حسین محب‌اهری، هومن حاجی‌عبداللهی، محسن تنابنده، احمد مهران‌فر، هادی کاظمی، محمود جعفری، عزت‌الله رمضانی‌فر و … از بازیگران سریال «علی‌البدل» هستند.

آنچه در خلاصه داستان سریال سیروس مقدم آمده، به این شرح است: من علی‌البدل هستم، فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی؛ حرف نزنم میگن مگه لالی، حرف بزنم میگن حق رأی نداری. خلاصه هم هستم هم نیستم.

«علی‌البدل» از گزینه‌های پخش در ماه رمضان تلویزیون است.

منبع: هنرنیوز

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید