آغاز صدور دعوت نامه‌های H30 Cross و افزودن نام این محصول در لیست قیمت ایران خودرو!

0

بالاخره پس از حدود یک ماه و نیم تاخیر، ایران خودرو نسبت به صدور دعوت نامه تکمیل وجه خریداران تازه ترین محصول چینی خود اقدام نمود. با توجه به اینکه محصول فوق به اکثر نمایندگی های سطح کشور برای قرار گرفتن در نمایشگاه ارسال شده است، به نظر می‌رسد که به زودی و پس از ارسال دعوت نامه برای خریداران، تحویل این محصول هم آغاز شود. (البته از این خودروساز بزرگ هیچ تاخیری بعید نیست)

H30 Cross  تازه ترین محصول ایران خودرو است که با همکاری شنگ فن به عنوان یکی از زیر مجموعه های کمپانی دانگ فنگ چین عرضه خواهد شد. این خودرو که در دسته Cross قرار دارد محصولی است که ابتدا با تصور خودرویی کراس اوور توانست مشتریان زیادی را برای پیش خرید جلوی درب نمایندگی های فروش ایران خودرو بکشاند. (در مورد سایز و مقایسه اندازه این خودرو بادیگر خودروی های داخلی حتما اینجا را ببینید)

هرچند H30 به دلیل بهره گیری از گیربکس اتوماتیک و قیمت مناسب در قیاس با سایر خودروهای اتوماتیک بازار توانست خیلی زود مشتریان خاص و تشنه بازار ایران را به سمت خود جذب کند.

باید بخوانید :

بررسی H30 Cross 

h30 cross 1

ایران خودرو در تازه ترین لیست قیمت خود نیز، این محصول را با عنوان H30 Cross دنده اتوماتیک با تریم تیره و چهار کیسه هوا و استاندارد آلایندگی یورو۴ و قیمت ۴۵ میلیون و سیصد هزار تومان درج کرده است. البته این خودرو ساز داخلی با قرار دادن بند جالبی در پایین لیست قیمت خود به نکته ای دیگری اشاره کرده است.

– قیمت مصوب فروش خودروی «Cross H30 اتوماتیک» برابر با ۴۵۰.۳۰۰.۰۰۰  ریال می‌باشد که بنا بر تصمیمات اتخاذ شده و به مناسبت عرضه اولیه، با تخفیف برابر با ۴۳۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال منظور خواهد شد.

h30-cross-price

حال که عرضه اولیه این خودرو به زودی انجام خواهد شد، باید منتظر بازخوردهای مثبت و منفی خریداران بود. اما طبق بررسی چرخان از نمایندگی های مختلف و محصولاتی که برای حضور در نمایشگاه های مختلف عرضه شده است، تفاوت های جالبی وجود دارد.

باید بخوانید :

تصاویر و کلیپ اختصاصی چرخان از H30 Cross 

بهره‌گیری از رینگ‌های چینی در برخی مدل‌ها و رینگ ۵ پره داخلی یکی از این تفاوت‌های جالب است! البته در برخی مدل‌ها نیز از لاستیک‌های چینی Wanli و در برخی دیگر از لاستیک‌های بارز استفاده شده است.  به نظر می‌رسد که برخی از مدلها به طور مستقیم وارداتی بوده و برخی دیگر هنر مونتاژ مهندسین ایران خودرو است.

همچنین در بازدید اولیه مشخص شد کیفیت رنگ آمیزی برخی از قسمت های این خودرو کمی ضعف دارد که امیدواریم از عجله در مونتاژ برای تسریع در روند واگذاری این محصول نباشد!

h30-probnlem

همچنین عدم نصب گل پخش کن نیز دیگر موضوع جالبی بود که به آن برخوردیم! احتمالا ایران خودرو نیز همانند کرمان موتور در نظر دارد تا برای نصب برخی از ملزومات عادی ماشین مثل نصب سینی زیر موتور در جک J5 و یا گل پخش کن در H30 Cross هزینه هایی را از خریداران مطالبه کند!

به طور کلی، تا مدتی دیگر می‌توان نکات مثبت و منفی این محصول را به دقت مرور کرد؛ امیدواریم که شما همراهان عزیز وب‌سایت چرخان، با برخورد منطقی و صحیح ما را در این امر یاری نمایید.

همچنین می توانید مقایسه H30 Cross با برلیانس H320 را در لینک زیر مطالعه کنید:

مقایسه H30 Cross با H320

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید