آغاز عرضه اولین محصول جانبی انیمیشن «شاهزاده روم» در نمایشگاه قرآن

0

گیگر:

این پوشاک که در قالب لباس تابستانه دخترانه و پسرانه توسط توليدی «ردا» طراحی شده است، مناسب گروه کودکان و نوجوانان می ‌باشد.

آغاز عرضه اولین محصول جانبی انیمیشن «شاهزاده روم» در نمایشگاه قرآنگروه فرهنگ و هنر: اولین سری از محصولات جانبی انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» در قالب پوشاك، طراحی و تولید شده و در نمایشگاه قرآن تهران عرضه می‌شود.
به گزارش بولتن نیوز، این پوشاک که در قالب لباس تابستانه دخترانه و پسرانه توسط توليدی «ردا» طراحی شده است، مناسب گروه کودکان و نوجوانان می ‌باشد.

پوشاك انيميشن سينمايی «شاهزاده روم» هم اكنون در شبستان ضلع شرقی مصلی تهران، انتهای بخش رسانه‌های دیجیتال، ابتدای قسمت عفاف و حجاب نمايشگاه قران تهران تا 8ام تیرماه و با تخفیف‌های ویژه ماه مبارك رمضان عرضه می‌شود.

همچنين دیگر محصولات جانبی انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» نيز به زودی طی مراسمی رونمایی خواهد شد. لوازم التحریر، پوشاک، کیف، ماگ، ست جشن تولد، ست جشن تکلیف و… از مهمترين محصولات جانبی در دست توليد برای سومين فيلم پرمخاطب سال ١٣٩٤ می‌باشند.

شايان ذكر است «شاهزاده روم» محصول گروه هنرپویا، اولین كنسرسیوم فرهنگی هنری شكل گرفته در بخش خصوصی است. گروه هنرپويا توسط موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوك افلاكیان با شعار “فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید” پایه گذاری شد و در اولین قدم انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» را با همين شعار به بازار عرضه کرد و توانست به فروش 5 میلیارد تومانی در سينماهای تهران و شهرستان ها دست يابد.

آغاز عرضه اولین محصول جانبی انیمیشن «شاهزاده روم» در نمایشگاه قرآن

علاقه مندان می توانند جهت تهيه پوشاك «شاهزاده روم» به فروشگاه «پوشاک کودکان ردا» در خیابان جمهوری، تقاطع امیراکرم، خیابان برادران مظفر، پاساژ پارسه، طبقه 2، واحد 211 مراجعه کنند. عمده فروشان، خرده فروشان و مصرف کنندگان نیز می‌توانند علاوه بر فروشگاه مرکزی «پوشاک کودکان ردا» با شماره‌های 09369529955 و 09120724889 تماس حاصل کنند

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید