آغاز فروش هوندا اودیسه (Odyssey) هیبریدی در ژاپن

0

پس از نمایش خودرو هوندا Odyssey در نمایشگاه توکیو موتور ۲۰۱۵، هم اکنون هوندا در حال ثبت سفارش برای این خودرو هیبریدی است. ارزانترین مدل این خودرو با قیمتی معادل ۳۰.۳۰۰ دلار و گرانترین مدل آن با قیمت ۳۴.۵۰۰ دلار عرضه می‌شود. Odyssey مجهز به سیستم تهویه اتوماتیک با تکنولوژی Plasmacluster است و کنسول بین راننده و کمک راننده Odyssey بزرگ طراحی شده و از نظر ایمنی از شرایط مطلوبی برخوردار است؛ ضمن آنکه Odyssey به همراه تکنولوژی کمک راننده هوندا عرضه می‌شود.

Honda-Odyssey-Hybrid (2)

طبق اعلام هوندا مدل G این خودرو، که یک خودرو مقرون به صرفه خواهد بود، قیمتی ۲۴.۶۰۰ دلاری خواهد داشت که از یک موتور ۲ لیتری با تکنولوژِی DOHC i-VTEC بهره می‌برد و مدل دیگری از Odyssey عرضه می‌شود که موتور آن از نوع CVT. FWD بوده و از قیمت بالاتری برخودار است. این خودرو در هفت رنگ متنوع عرضه می‌شود و خریداران می‌توانند تریم داخلی خودرو را بر اساس سلیقه خود مشکی یا سفید سفارش دهند.

honda-odyssey-hybrid

این خودرو توان حمل ۸ نفر را دارد و موتور الکتریکی آن ۲۳۲ درصد کوچکتر از مدل های مشابه طراحی شده و باتری لیتوم یونی آن در زیر صندلی‌های جلو نصب شده است. موتور این خودرو قدرت را به محور جلو منتقل کرده و مصرف سوخت آن در ۱۰۰ کیلومتر معادل با ۳.۸ لیتر است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید