آغاز فروش کامپیوتر گیمینگ MSI Vortex Cylinder در امریکا

0

آغاز فروش کامپیوتر گیمینگ MSI Vortex Cylinder در امریکا

کامپیوتر های گیمینگ آماده که توسط شرکت های به نسبت محدودی تولید می شوند به دلیل بهره گیری از سخت افزار قدرتمند (در برخی موارد قطعات اختصاصی)، هماهنگی کامل، اورکلاک استاندارد برای ارائه عملکرد بهتر و هزینه به نسبت مناسب، نظر گیمرها را به خوبی جلب کردند. کمپانی MSI نیز قصد ورود به بازار کامپیوترهای گیمینگ آماده دارد و تولید Votrex Cylinder یکی از اولین اقدامات این شرکت به شمار می رود. طراحی کیس همانطور که از نام آن مشخص است، به صورت استوانه صورت گرفته و خشونت را به چشمان کاربر منتقل می کند.

 

طبق اعلام MSI کامپیوتر گیمینگ Vortex Cyliner در کانفیگ های مختلفی ارائه می شود که در قدرتمندترین کانفیگ با قطعاتی مانند پردازنده چهار هسته ای Intel Core i7-6700K، حافظه رم DDR4 با حجم ۶۴ گیگابایت، فناوری Super RAID4 با بهره گیری از درایو های سالید پر سرعت و دو عدد کارت گرافیک NVIDIA GTX 980 در حالت SLI روبرو می شوید. به کار گیری قطعات یاد شده در قدرتمندترین کانفیگ، گیمرهای فوق حرفه ای را برای اجرای بازی های روز با وضوح تصویر 4K امیدوار می سازد.

 

کامپیوتر گیمینگ MSI Vortex Cylinder

 

در حقیقت همه چیز برای اجرای بازی با وضوح تصویر ۲۱۶۰×۳۸۴۰ پیکسل فراهم است. به کار گیری فناوری Thunderbolt 3 سرعت قابل توجه ۴۰ گیگابایت در ثانیه را برای انتقال داده ها در اختیار کاربران قرار می دهد. چینش قطعات به دلیل ساختار استوانه ای کیس، به صورت ۳۶۰ درجه صورت گرفته که سبک متفاوتی در این زمینه به شمار می رود. فناوری خنک کننده اختصاصی 360 Silent Storm در ارائه عملکرد مناسب برای خنک سازی قطعات داخلی و همچنین عدم تولید نویز آزار دهنده نقش فراوانی دارد. گیم آنلاین برای MSI از اهمیت فراوانی برخوردار است و این کمپانی همواره برای فراهم آوردن شرایط ایده آل به منظور انجام بازی تحت شبکه تلاش خود را به کار  گرفته است.

 

کامپیوتر گیمینگ MSI Vortex Cylinder

 

تجهیزات و فناوری Killer DoubleShot X3 برای ارائه شبکه سیمی و بی سیم برای سه نوع کاربرد متفاوت (گیم با سرعت بالا و بدون وقفه، شبکه های اجتماعی با سرعت استاندارد اینترنت و در نهایت شبکه بی سیم برای اتصال به تجهیزات مجهز به فناوری Wi-Fi) در Vortex Cylinder به کار می روند. شش خروجی تصویر موجود در دو عدد کارت گرافیک GTX 980 شرایط را برای مشاهده تصویر روی چند صفحه نمایش و دستیابی به وضوح تصویر 4K فراهم می سازد. طراحی جذاب کامپیوتر گیمینگ MSI به کاربران اجازه می دهد تا این محصول ۲۲۰۰ دلاری را با افتخار در نقاط مختلف خانه قرار دهید.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید