آغاز فروش Q50 2016 با قیمت ۳۳،۹۵۰ دلار در ایالات متحده

0

کمپانی Infiniti اعلام کرد، خودروی Q50 2016، با قیمت پایه ۳۳،۹۵۰ دلار در ایالات متحده عرضه خواهد شد. این خودرو مجهز به یک موتور جدید و توربوشارژ ۲.۰ لیتری و چهار سیلندری خواهد بود، که ۲۰۸ اسب‌بخار قدرت تولید کرده و حدود ۲۵۸ پوند فوت گشتاور دارد.

این خودرو مجهز به یک گیربکس هفت سرعت اتوماتیک بوده که خریدارن می‌توانند با پرداخت مبلغ ۲،۰۰۰ دلار، انرژی تولیدی موتور را به وسیله این گیربکس، به چهار چرخ خودرو منتقل کنند.

2016-infiniti-q5012

چراغهای جلو LED بوده و از رینگ‌هایی ۱۷ اینچی برای چرخها استفاده شده است. صندلی راننده هشت حالت برقی بوده و یک سیستم صوتی قدرتمند با شش بلندگو از ویژگی‌های این خودرو است. همچنین پوشش چرمی داخل خودرو، سیستم اعلان وضعیت آب و هوای منطقه و سیستم اختصاصی Infiniti به نام INTOUCH، از دیگر امکانات این خودرو است.

خریداران می‌توانند با پرداخت ۳۷،۶۵۰ دلار، مدل بالاتر این خودرو را که از موتوری قدرتمندتر، سیستم HomeLink و ۱۴ بلندگو استفاده می‌کند خریداری کنند.

همچنین خریداران با پرداخت ۴۷،۰۵۰ دلار، نسخه سازگار با محیط زیست این خودرو را می‌توانند خریداری کنند. خودروی مذکور از یک موتور ۳.۵ لیتری V6 و یک موتور الکتریکی به همراه باتری لیتیوم‌یونی بهره‌مند بوده و در مجموعه توان تولید قدرتی به میزان ۳۶۰ اسب‌بخار را داراست.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید