آغاز ممیزی رشته محل‌های مشترک دانشگاه آزاد

0

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ممیزی 6 رشته محل دامپزشکی این دانشگاه از هفته جاری آغاز می‌شود.

فرهاد حسین‌زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی  گفت: در حال حاضر 6 رشته محل جدید در تکمیل ظرفیت اخیر برای پذیرش دانشجو اعلام آمادگی کرده‌ اما با توجه به اینکه ممیزی این رشته‌ها باید انجام شود اگر با هماهنگی نظام دامپزشکی و مدیران گروه رشته دامپزشکی در واحدهای ارائه‌دهنده قرار بر این است تا یک ممیزی مشترک از این 6 واحد انجام شود و در صورتی که این 6 واحد حداقل‌های پذیرش دانشجو را داشتند، بتوانند جهت جذب دانشجویان اقدام نمایند در غیر این صورت(نداشتن حداقل‌ها) به آنها دانشجو تعلق نمی‌گیرد.

وی ادامه داد: مراحل تحقق این امر احتمالا از هفته جاری آغاز می‌شود و حدود 2 الی 3 هفته زمان لازم است تا ممیزی این 6 واحد که اعلام کرده‌اند، انجام شود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی پیرامون واحدهایی که قرار است ممیزی مشترک در آنها انجام بپذیرد، افزود: واحدهای چالوس، قائم‌شهر، قم و سبزوار از جمله واحدهایی هستند که قرار است ممیزی مشترک دامپزشکی‌ها در آنها صورت پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: نتایج این ممیزی مشترک سال 95 اعلام می‌شود، همچنین در آن هم تکمیل ظرفیت فعلی و هم تکمیل ظرفیت سال 95 لحاظ می‌شود.ضمن اینکه این ممیزی برای مقاطع ارشد و دکتری است.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید