آغاز همکاری رسمی سازگار ارقام و هوآوی در زمینه فروش تبلت

0

آغاز همکاری رسمی سازگار ارقام و هوآوی در زمینه فروش تبلت

چهارشنبه، ۲۹ شهریور، طی مراسمی در هتل پارسیان اوین با حضور اصحاب رسانه ، مدیران ارشد شرکت هوآوی و سازگار ارقام همکاری این دو شرکت را در زمینه فروش تبلت به طور رسمی اعلام کردند.شركت سازگار ارقام که همیشه خود را ملزم به انتخاب بهترين ها در دنياي فناوري كرده است، به تازگی نمایندگی رسمی فروش تبلت های هوآوی را برعهده گرفته است. برند خوش نام هواوی که پیش تر به واسطه فروش تلفن های هوشمند خود محبوبیت بسیاری کسب کرده است، هم اکنون با همکاری شرکت سازگار ارقام به معرفی و عرضه تبلت های خود در ایران می  پردازد.

طبق گفته مدیران این شرکت، در حال حاضر برند هوآوی در خاورمیانه، با کسب جایگاه اول پرفروش‌ترین تبلت‌ اندرویدی بازار است و در میان تمامی تبلت‌ها در دنیا، جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. سیاست هواوی در زمینه فروش تبلت بر خلاف موبایل بیشتر عرضه تبلت‌های میان رده و رده بالا می باشد.

هدف اصلی هواوی این است که با همکاری سازگار ارقام به عنوان با سابقه ترین شرکت در حوزه آی تی، بخش عمده‌ای از بازار تبلت ایران را از آن خود کند. تبلت‌های نمایش داده شده در این مراسم همگی از سری MediaPad هواوی بوده که در دسته ی بالا رده شامل مدلهای  8.0 M2 8.0 – M2 10.0 – M3و در دسته میان رده شامل مدلهای T1 7.0- T2 7.0-T2 8.0-T3 8.0-T3 10.0 می شوند.لازم به ذکر است مدت زمان گارنتی این محصولات توسط شرکت سازگار ارقام یکسال می باشد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید