آغاز پیش‌فروش کراس اوور جدید ایران‌ خودرو!

0

ایران خودرو پیش فروش کراس‌اوور جدید H30 را از هفته آتی آغاز می‌کند. در همین راستا صبح امروز معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اعلام این خبر، پیش پرداخت لازم برای ثبت نام را مناسب ارزیابی نمود و گفت: پیش پرداخت مبلغ ۲۰ و ۲۳ میلیون تومان منظور شده تا مشتریان عزیز با سطح درآمدی گوناگون، توان ثبت نام را داشته باشند.

H30 کراس

مصطفی خان کرمی افزود: سود مشارکت طرح ۲۱ درصد و موعد تحویل خودروها نیز مرداد تا آبان ماه برنامه‌ریزی شده است. وی قیمت نهایی محصول کراس اوور H30 را کم تر از ۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین(ع) و ایام پر خیر و برکت ماه رجب این محصول با قیمت اولیه در حدود ۴۴ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

خان کرمی از متقاضیان خواست با توجه به این که این خودرو مقرون‌به‌صرفه‌ترین و نیز مناسب‌ترین محصول اتوماتیک در بازه قیمتی کم تر از ۵۰ میلیون در بازار بوده و عرضه آن محدود است تا پیش از تکمیل ظرفیت اقدام به ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است، مشتریان محترم می‌توانند از ساعت ۹ صبح روز یک شنبه پنجم اردیبهشت ماه با مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور و یا سایت فروش اینترنتی ایران خودرو نسبت به ثبت‌نام و بهره‌مندی از مزایای طرح مذکور اقدام نمایند.

H30 کراس
گفتنی است حدس و ‌ گمان‌ها در رابطه با سازگار نبودن موتور TU5 ایرانی با بدنه و جعبه دنده اتوماتیک در H30 کراس تاکنون انتقادات فراوانی را از جانب مردم در پی داشته است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید