آغاز پیش فروش آریزو ۵ با قیمت قطعی و تعداد محدود

0

شرکت مدیران‌خودرو پیش فروش خودروی چری آریزو ۵ را آغاز کرده است. این خودرو در سه مدل، cvt excellent با قیمت ۷۱۷ میلیون ریال، cvt luxury به قیمت ۶۶۷ میلیون ریال و mt comfortable با قیمت ۵۹۷ میلیون ریال عرضه خواهد شد.

chery-arrizo5-2016-009

ایران پس از شیلی و چین؛ سومین کشوری است که شاهد رونمایی و معرفی آریزو ۵ در آن هستیم. آریزو ۵ یکی از خودروهای پرفروش کمپانی چری با تولید ماهانه بیش از ۱۰ هزار نسخه بوده و بزودی در کشورهایی نظیر، پرو، آرژانتین و برزیل رونمایی و معرفی خواهد شد.

شرکت مدیران‌خودرو قول حضور این خودرو را تا دو ماه آینده در بازار ایران داده و ادعا دارد که توان تولید ماهانه ۲ هزار نسخه آریزو ۵ را خواهد داشت.

به گفته مسئولان شرکت مدیران‌خودرو؛ تا قبل از تحویل اولین خودروهای آریزو ۵ ؛ قطعات و لوازم یدکی این خودرو در اختیار شبکه توزیع این شرکت قرار خواهد گرفته و تمام آموزش‌های لازم در خصوص تعمیر و نگهداری این خودرو، به کارکنان این شرکت داده شده است.

لازم به ذکر است که پیش فروش آریزو ۵، از تاریخ ۲۲ تیر ماه شروع شده و تا اطلاع ثانوی به تعداد محدود ثبت نام خواهد شد. آریزو ۵ با گارانتی پنج ساله یا ۱۵۰ هزار کیلومتر پیمایش عرضه می‌شود.

برای دریافت  اطلاعات بیشتر درباره  شرایط پیش‌فروش آریزو ۵ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آغاز پیش فروش آریزو ۵ با قیمت قطعی و به تعداد محدود

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید