آلبوم جدیدم تا آخر سال آماده می‌شود/ برنامه‌ریزی برای کنسرت

0

به نقل از گیگر:

خواننده موسیقی پاپ کشورمان در تشریح تازه ترین فعالیت هایش از تلاش برای آماده سازی تازه ترین آلبوم موسیقی‌اش بعد از چند ماه وقفه سخن گفت.

 به گزارش سینماخبر،  مجید اخشابی  با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود در عرصه موسیقی بیان کرد: بعد از پایان ایام محرم و صفر چند قطعه جدید در فضای مجازی منتشر خواهد شد که این قطعات از جمله تازه ترین کارهایی است که طی ماه های گذشته آنها را ضبط و آماده عرضه کرده ام.

وی ادامه داد: مدت زیادی است که فرصتی برای انجام کارهای نهایی تازه ترین آلبومم فراهم نشده، اما قصد دارم تا یکی دو هفته دیگر شرایط را طوری برنامه ریزی کنم تا بتوانم مراحل پایانی تدوین آلبوم را به نتیجه برسانم تا اینکه بتوانیم تا پایان امسال تحت هر شرایطی که شده روانه بازار موسیقی شود.

اخشابی با ابراز تاسف از اینکه در انتشار آلبوم جدید بدقول شده است، بیان کرد: تمام وقت خود را خواهم گذاشت که این آلبوم هرچه سریع تر روانه بازار شود.

این نوازنده سنتور و آهنگساز در بخش دیگری از صحبت های خود پیرامون اجراهای زنده نیز توضیح داد: برنامه‌ریزی‌هایی برای برگزاری چند کنسرت متفاوت انجام گرفته که بعد از ایام محرم و صفر و دریافت مجوزهای لازم برای برگزاری آن اقدام می‌کنیم.

همکاری در تولید و ضبط چندین اثر موسیقایی و آهنگسازی فیلم‌های سینمایی با حضور هنرمندانی چون همایون خرم، علی تجویدی، فریدون شهبازیان، بابک بیات، احمد علی راغب، مجید انتظامی، کامبیز روشن روان، فضل الله توکل، حسن ناهید، شهریار فریوسفی، حضور در چندین فستیوال بین المللی موسیقی در کنار هنرمندان پیشگام موسیقی ایرانی، حضور در آلبوم بسیاری از خوانندگان نسل اولی و نسل دومی پاپ به عنوان نوازنده، تولید آلبوم های «همراز»، «گمگشته»، «پریزاد»، خواننده تیتراژ چندین مجموعه تلویزیونی از جمله «همراز»، «عروج»، «مهتاب»، «محله بنده نواز»، «مسافری از هند»، «یک وجب خاک»، «متهم گریخت»، «خانه به دوش»، «الفبای مهربانی»، «مدینه مهربانی»، «روزهای زیبا»، «دارا و ندار»، «ماه دراومد»، «شب مهتاب»، «بوی خوش زندگی»، «مسابقه ستاره‌ها»، «جشن رمضان»، «شبهای شیدایی»، «خانه مهر»، «ماه محبوب» و «خوب، بد، زشت» از جمله فعالیت های مجید اخشابی است.

منبع:مهر

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید