آلکاتل Idol Pro 4: یک پرچم‌دار واقعی با ویندوز 10

0

هم اکنون یافتن اسمارت فونی با پلتفرم ویندوز 10 و امکانات و قابلیت‌های بالا، کمی سخت است. مایکروسافت خود در نظر دارد تا به زودی محصولات جدیدی را وارد بازار کند، اما هنوز بازار این محصول برای کسانی که دوست دارند تجربه متفاوتی با یک اسمارت فون ویندوزی داشته باشند، به اندازه کافی جذاب نیست.

 

alcatel-fierce-xl-1-(1)

در این میان کمپانی قدیمی آلکاتل در حال قدم گذاشتن در راهی جدید است. این برند قصد دارد تا اسمارت فون Idol Pro 4 را با قدرتمندترین پردازنده حال حاضر بازار یعنی اسنپدراگون 820 به بازار عرضه کند. این چیپست در سال جاری قرار است تا قلب تپنده اکثر پرچم‌داران کمپانی‌های مطرح دنیا باشد. البته اکثر این اسمارت فون‌ها، یا اصلا بهتر بگوییم همه این محصولات جدید اندرویدی خواهند بود و از این جهت آلکاتل حرکت متفاوتی را انجام خواهد داد.

البته این انتخاب یک شمشیر دو لبه است و ممکن است این چیپست نتواند با برخی از قابلیت‌های ویندوز به‌درستی ست شود، اگر این اتفاق روی دهد، قطعا Idol Pro 4 شکست بدی خواهد خورد.

این دستگاه احتمالا از یک نمایشگر با کیفیت همراه با وضوح Full HD عرضه خواهد شد. البته این محصول شانس آن را دارد که با وضوح QHD عرضه شود، اما امروزه کمپانی‌های بزرگ به دلایلی مانند صرفه جویی در مصرف باتری و … ریسک انتخاب این وضوح برای محصولاتشان را به جان نمی‌خرند.

Idol Pro 4 از ویژگی‌های خاص مایکروسافت و ویندوز معروفش پشتیبانی می‌کند، پس اگر در حوزه دوربین نیز انتخاب درستی انجام دهد، می‌تواند یکی از بهترین محصولات مبتنی بر ویندوز چند سال اخیر بازارهای جهانی باشد.

گزارش‌های تکمیلی حاکی از آن است که این اسمارت فون در ایالت متحده آمریکا توسط T-Mobile عرضه می‌گردد. یکی از نمایندگان آلکاتل در آمریکای شمالی این محصول را یک سوپرفون می‌نامد و معتقد است که Idol Pro 4 با اسنپدراگون 820 یک غول عجیب خواهد بود.

حال با فرض اینکه آلکاتل از یک دوربین مناسب و طراحی خاص هم برای این تولید جدید بهره گیرد، نظر شما چیست؟ این محصول را ترجیح می‌دهید یا یک اسمارت فون اندرویدی را؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید