آمزش و بررسی بازی Clash Royale

0

آموزش و بررسی بازی Clash Royale

 

 

آموزش و بررسی بازی Clash Royale

 

 

بازی Clash Royale هم اکنون جزو یکی از بازی های آنلانی محبوب گوشی ها محسوب میشود و بازیکنان زیادی در سرتاسر جهان دارد.در این مقاله به بررسی این بازی میپردازیم. همچنین میتوانید آخرین نسخه از این بازی را از طریق لینک زیر دریافت کنید:

 

 

 

 

این بازی جزو بازی های کارتی و استراتژیکی محسوب میشود. در این بازی با هشت کار وارد بازی میشوید و میتوانید چهار تا از این کارت ها را همیشه به همراه داشته باشید. هر کدام از کارت ها دارای یک قیمت هستند که پول قابل استفاده برای خرید آن ها اکسیر است. در کل برای اینکه بتوانید بازی کنید نیاز به اکسیر دارید. اکسیر در طول زمان به صورت خودکار شارژ خواهد شد.

 

زمانی که کارت هایتان را در زمین قرار دهید سربازان شما به سمت دشمن خواهند رفت و برج های آنها را نابود خواهند کرد. زمانی که کارت ها را بر روی زمین قرار دهید دیگر نمیتوانید سرباز را نترل کنید و باید صبر کنید تا خودش کارش را انجام دهد. باید نوع عملکرد هر سرباز را به خوبی بشناسید. هر مبارزه 4 دقیقه طول خواهد کشید. اگر بتوانید برج پادشاه را نابود کنید پیروز خواهید شد.

 

 

اگر یک بازیکن بتواند بیش از یک برج را خراب کند، بازی پس از سه دقیقه تمام خواهد شد. اگر تعداد برج های تخریب شده یک عدد زوج باشد یک دقیقه وقت اضافه نیز اضافه خواهد شد و بازیکنی که بتواند یک برج دیگر تخریب کند پیروز خواهد شد. در این بازی رتبه بندی نیز وجود دارد که ممکن است بر اساس عملردتان رتبه شما بالا و یا پایین برود.

 

 

تعداد کارت های زیادی در بازی Clash Royale وجود دارند که با مرور زمان میتوانید همه ی آن ها را باز کنید. دو دقیقه ی اول در هر مبارزه در ای بازی از اهمیت بالایی برخوردار است و سرنوشت مبارزه در همین دو دقیقه مشخص خواهد شد.

 

 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

درباره گیگر نظر بدهید!

پاسخ دهید