آموزش از اهداف اساسی دانشگاه علوم پزشکی ایران

0

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: این دانشگاه در حوزه آموزش و پژوهش در سطح بالایی در زمینه علوم پزشکی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی ؛ سید جواد حاجی میر اسماعیل رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در آیین آغاز سال تحصیلی جدید این دانشگاه که صبح امروز در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار شد، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی ایران در گروه های آموزشی مختلف حائز رتبه های برتر در کشور بوده است.

وی افزود: آموزش، هدف اصلی دانشگاه علوم پزشکی ایران است که از این جهت در سطح بالایی قرار دارد.

حاجی میراسماعیل تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران تاکنون در 180 رشته علوم پایه، فلوشیپ های مختلف را تربیت کرده و فارغ التحصیلان ما در مدارج بالاتر علمی حائز رتبه های برتر در کشور هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهار داشت: در بخش پژوهش علی‌رغم مشکلات دانشگاه در سه سال گذشته همکاران ما تلاش و فعالیت های زیادی داشتند و امروز ما در سطح خوبی قرار داریم.

وی با اشاره به 200 دانشجوی خارجی این دانشگاه ابراز داشت: در کمیته پژوهش، دانشگاه علوم پزشکی ایران رتبه دوم کشور را کسب کرده و در صحنه بین المللی نیز بسیار پیشرفت خوبی داشته ایم که این دانشگاه از سوی انگلستان عنوان مرکز معتبر بین المللی را دریافت کرده است.

حاجی میراسماعیل بیان کرد: با فعالیت های بسیار همکاران مربوط به این حوزه در زمینه امور رفاهی دانشجویی، دانشگاه علوم پزشکی ایران با برخورداری از امکانات لازم و خوابگاه‌ها آمادگی پذیرایی از دانشجویان جدید را دارا هستند.

وی در زمینه تحول در حوزه درمان، بهداشت و آموزش و مسئولین دانشگاه افزود: داشتن اخلاق حرفه ای برای دانشجویان بسیار حائز اهمیت است که باید آن را در تمام حوزه ها نشان دهند که امیدواریم دانشجویان ما در بین سطوح بو با کسب رتبه های عالی از این دانشگاه فارغ التحصیل شوند.

در حال تکمیل/

لینک مطلب

پاسخ دهید