آموزش اضافه کردن ویبره اختصاصی به مخاطبین آیفون

0

ویبره (لرزش) در تلفن‌های هوشمند، یکی از بهترین امکانات برای جلوگیری از ایجاد مزاحمت برای دیگران به شمار می‌رود. تنها مشکل این قابلیت، این است که تا شما دیوایس خود را بر نداشته و به صفحه نمایش آن نگاه نکنید، متوجه نخواهید شد که چه کسی با شما تماس گرفته است.

iphone-vibrate2

در این آموزش می‌خواهیم به شما روشی را یاد بدهیم تا به وسیله آن، بتوانید ویبره‌های اختصاصی برای مخاطبین خود ایجاد کنید و از این طریق، از تماس آنها بدون نگاه کردن به صفحه نمایش باخبر شوید.

در سیستم عامل iOS، امکانی وجود دارد که از طریق آن، شما می‌توانید با ضربه زدن به صفحه نمایش، ویبره دلخواه خود را طراحی کنید و از آن، برای تخصیص دادن به مخاطبین دیوایس خود استفاده نمایید. به عنوان مثال، تصور کنید که میان شما و دوست‌تان، ضربه‌های خاصی به صورت رمز وجود دارد. حال می‌توانید آن را در تلفن هوشمند خود به ویبره تبدیل کرده و به ایشان اختصاص دهید.

طراحی ویبره اختصاصی، کار بسیار آسانی است. با هم به مرور مراحل انجام آن می‌پردازیم.

ابتدا وارد تنظیمات شده و Sounds و سپس Ringtone را انتخاب کنید.

Vibration-1

در مرحله بعد، Vibration را برگزینید.

Vibration-2

در قسمت Custom گزینه Create New Vibration را لمس کنید.

Vibration-3

حال در قسمت خاکستری رنگ، می‌توانید ویبره اختصاصی خود را طراحی کنید. به محض پایان یافتن، گزینه Stop را انتخاب و سپس Play را انتخاب کنید تا ویبره شما اجرا شود.

Vibration-4

اگر نتیجه راضی کننده بود، Save را انتخاب کرده و نام دلخواه خود را برای آن برگزینید.

Vibration-5

در این مرحله، شما نام ویبره اختصاصی خود را در قسمت Custom مشاهده خواهید کرد.

Vibration-6

شما می‌توانید به تعداد دلخواه، ویبره اختصاصی طراحی کرده و آنها را به نام‌های مختلف ذخیره و از آنها برای قسمت‌های مختلف استفاده نمایید.

اگر احساس کردید که به ویبره‌های اختصاصی خود نیاز ندارید، کافی است دکمه Edit را لمس کنید.

Vibration-7

در صفحه بعد، آیکون قرمز رنگ را انتخاب کرده و در نهایت، Delete را بزنید.

Vibration-8

در انتها، با وارد شدن به Contacts و انتخاب مخاطب مورد نظر و زدن دکمه Edit، می‌توانید ویبره طراحی شده را در قسمت Vibration به ایشان اختصاص دهید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید