آموزش تصویری آموزش اکتیو کردن ویندوز ۱۰ جدید ۲۰۱۶

0

اکتیو کردن ویندوز 10
اکتیو کردن ویندوز ۱۰

آموزش تصویری آموزش اکتیو کردن ویندوز ۱۰ جدید ۲۰۱۶

مقدمه:دوستان عزیز، پس از نصب ویندوز ۱۰، مایکروسافت به مدت ۳۰ روز به شما فرصت می‌دهد تا از ویندوز استفاده کنید و آن را مورد سنجش خود قرار دهید و چنانچه از قابلیت‌های ویندوز راضی بودید می‌بایستی نسبت به خرید شماره سریال قانونی اقدام کرده و ویندوز خود را از طریق اینترنت فعال کنید، ولی از آنجایی که بسیاری از کاربران ایرانی ویندوز را به صورت غیر قانونی نصب می‌کنند و از طرفی هم امکان خرید ویندوز برای بسیاری از کاربران مهیا نیست، کاربران همواره به دنبال رفع این محدودیت زمانی ویندوز ۱۰ هستند ، البته نسخه های ارائه شده در بازار ایران به همراه کرک می باشد ولی ممکن است به دلایل مختلفی کرک برنامه با مشکل مواجه شده و به شما امکان استفاده از ویندوز را ندهد . در ادامه روش اکتیو کردن ویندوز ۱۰ را توضیح میدهم .

۱٫ ابتدا نرم افزار را از طریق این لینک دانلود و نصب کنید . این برنامه از تمام نسخه های ویندوز پشتیبانی می کند .
بر روی فایل دانلود شده کلیک راست کرده و گزینه Extract Here را انتخاب کنید تا از حالت فشرده خارج شود . نرم افزا را اجرا کنید .

۲٫ بر روی کلید Activation کلیک کنید . این نرم افزار دارای تنظیمات زیادی نیست ، همانطور که مشاهده می کنید فقط از دو کلید برای تغییر در رجیستری تشکیل شده است . سپس از قسمت Activation یکی از گزینه های Activate Windows برای اکتیو کردن ویندوز و  Activation Office برای مجموعه افیس کلیک کنید .

اکتیو کردن ویندوز 10
اکتیو کردن ویندوز ۱۰

۳٫ کمی صبر کنید تا پیغام Product successfully activated نمایش داده شود . حالا اگر وسط صفحه کلیک راست کرده و گزینه Personaliz را انتخاب کنید مشاهده می کنید که ارور اکتیو نبودن ویندوز بالای پنجره تنظیمات این صفحه نمایش داده نمی شود .

اکتیو کردن ویندوز 10
اکتیو کردن ویندوز ۱۰

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب جدید آموزش اکتیو کردن ویندوز ۱۰ رسیدیم امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید عزیزان.

گردآوری:گیگر

منبع:learning.asarayan

لینک مطلب

پاسخ دهید