آموزش تصویری از کار انداختن انیمیشن‎هایی که iOS 9 را کند می‌کنند

0

از کار انداختن انیمیشن‎هایی که iOS 9 را کند می‌کنند
از کار انداختن انیمیشن‎هایی که iOS 9 را کند می‌کنند

آموزش تصویری از کار انداختن انیمیشن‎هایی که iOS 9 را کند می‌کنند

مقدمه:دوستان عزیز و محترم احتمالاً در نظر شما نیز مثل بسیاری دیگر از کاربران دستگاه‌های iOS، سیستم‌عامل iOS 9 نرم‌افزاری فرز و چابک جلوه می‌نماید که بدون معطلی و درنگ، آنجا که به کمک آن نیاز است، وارد عمل می‌شود و در چشم به هم‌زدنی وظیفه‌ی نرم‌افزاری خود را به انجام می‌رساند. اما جالب است بدانید که این سیستم‌عامل محبوب می‌تواند، سریع‌تر و فرزتر از وضعیت معمول خود نیز عمل کند و به فرمان‌ها و دستورات مخاطبانش پاسخ دهد. بنابراین، اگر از ترفندی که در ادامه‌ی این راهنما تشریح خواهد شد، کمک بگیرید، بدون آن که نیازی به جیلبریک سیستم‌عامل دستگاه خود داشته باشید، قادر خواهید بود تا اپلیکیشن‌ها و برنامه‌ها را بر روی صفحه‌ی خانه‌ی گوشی آیفون و دستگاه آیپد خود با چنان سرعتی باز و بسته کنید که حتی فرصت نداشته باشید تا در فاصله‌ی فعال و غیر فعال شدن برنامه، انگشت خود را از روی صفحه‌ی نمایش بلند کنید.

البته، تاکنون برنامه‎های جیلبریک‎نشان فراوانی برای دستیبابی به این مقصود معرفی و به علاقه‌مندان عرضه شده است. اما مسلماً جیلبریک، محبوب تمامی کاربران نیست و خیلی از مخاطبان سیستم‌عامل iOS ترجیح می‌دهند تا کاری به کار iOS دستگاه نداشته باشند و حتی به قیمت دسترسی به امتیازات ویژه نیز، تنظیمات شرکت اپل را برای دستگاه خود دستکاری نکنند.

خوشبختانه، ترفند پیش‌رو فرصتی است تا کاربرانی که میانه‌ی چندانی با جیلبریک ندارند، اما در سودای iOS 9 هستند که رها از انیمیشن‌های پیش‌فرض سیستمی با سرعت و فراغ بال بیش‌تری کار کند نیز بتوانند تا از کار با دستگاه iOS خود تجربه‌ی شیرین‌تر و دلپذیرتری را کسب کنند. با دنبال کردن گام‌های زیر کاربر آیفون یا آیپد قادر خواهد بود تا انیمیشن‌های پیش‌فرض را بر روی سیستم‌عامل iOS 9 از حرکت بیندازد و از این طریق با برداشتن بار اضافه‌ای از دوش سیستم‌عامل دستگاه، سرعت پاسخگویی آن را در انجام وظایف ضروری دو چندان کند. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که تغییرات اعمال شده موقتی خواهند بود و پس از ریستارت یا خاموش و روشن شدن دستگاه مورد نظر از میان خواهند رفت.

از کار انداختن انیمیشن‎هایی که iOS 9 را کند می‌کنند
از کار انداختن انیمیشن‎هایی که iOS 9 را کند می‌کنند

از کار انداختن انیمیشن‌های سیستمی بر روی iOS 9؛

گام اول: اپلیکیشن Setting را بر روی دستگاه iOS خود باز کنید و به ترتیب در این قسمت گزینه‌های General و Accessibility را انتخاب نمایید.

گام دوم: در این مرحله گزینه‌ی AssistiveTouch را لمس کنید و اهرم مربوط به آن را بر روی صفحه‌ی نمایش در وضعیت روشن قرار دهید.

گام سوم: دوباره به صفحه‎ی خانه بر روی دستگاه مورد نظر خود بازگردید و دکمه‌ی سپید رنگ AssistiveTouch را به گوشه‌ی سمت راست در پایین صفحه بکشید.

گام چهارم: در این گام، صفحه‎ی نمایش دستگاه را به سمت پایین بکشید تا به قابلیت Spotlight بر روی دستگاه iOS خود دسترسی پیدا کنید.

گام پنجم: دوباره صفحه را به سمت بالا بکشید تا قابلیت Spotlight را از خدمت خود مرخص کنید.

گام ششم: مراحل چهارم و پنجم را برای تقریباً بیست مرتبه‌ی متوالی تکرار نمایید.

نتیجه گیری:کاربران گرامی به پایان ترفند جدید از کار انداختن انیمیشن‎هایی که iOS 9 را کند می‌کنند رسیدیم, این عملیات سبب خواهد شد تا فرآیند نمایش انیمیشن‎های سیستم‎عامل دچار اختلال شود و در نتیجه از کار بیفتد. بدین ترتیب، کاربران به دستگاه iOS دسترسی خواهند داشت که انیمیشن‌های سیستمی بر روی آن از کار و حرکت باز ایستاده‌اند. پس از انجام این کار، اگر اقدام به باز و بسته کردن اپلیکیشن‌ها و جابه‌جا شدن میان آن‌ها کنید، متوجه خواهید شد که iOS 9 چقدر سریع‌تر نسبت به گذشته به درخواست‎های شما پاسخ خواهد داد.امیدوارم به دردتون خورده باشه این مطلب و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:applestan

لینک مطلب

پاسخ دهید