آموزش تصویری اضافه کردن و روش استفاده از BRIEFCASE در ویندوز ۱۰

0

72c467482339fb1363b4c01596c51a1f_L

آموزش تصویری اضافه کردن و روش استفاده از BRIEFCASE در ویندوز ۱۰

مقدمه:خب دوستان عزیز و گرامی همانطور که میدانید Briefcase از ویندوز ۷ به بعد به صورت پیش فرض در ویندوز وجود ندارد ، دلیل حذف شدن آن از سیستم عامل ویندوز هنوز مشخص نیست . همانطور که از تصویر Briefcase مشخص است یک ساک دستی برای انتقال اطلاعات است . با استفاده از Briefcase می توانید اطلاعات موجود در دو مکان مختلف را همگام سازی کنید . فرض کنید بر روی یک فایل دائم کار می کنید . فایل را با هر فرمتی که هست داخل کیف کپی می کنید . کیف را داخل فلش مموری یا یک حافظه دیگر کپی کرده و به محل کارتان برده و یکسری تغییرات بر روی آن اعمال می کنید . بعد از اعمال تغییرات فایل را به مکان اصلی انتقال میدهید . اینجا زمانی است که Briefcase به شما کمک می کنید که همگام سازی به صورت صحیح انجام شود . یعنی هنگام ویرایش یا کپی فایل ، تاریخ در اولویت قرار می گیرد و فایل اصلی با فایل قدیمی ادغام می شود . در سیستم عامل های جدید هنگام کپی دو فایل با مشخصات یکسان کاری مشابه به Briefcase انجام می شود به همین دلیل فکر می کنم این ابزار در ویندوز جدید حذف شده است .

فعال کردن Briefcase در ویندوز ۱۰

۱٫ ابتدا فایل Briefcase را از این قسمت دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید . هر دو فایل را بر روی دسکتاپ ذخیره کرده و بر روی Add_Briefcase_to_New_context_menu دابل کلیک کرده تا اجرا شود ..

۲٫ وقتی بر روی فایل دابل کلیک می کنید یک پنجره نمایش داده می شود و از شما می خواهد تائید کنید که این فایل اجرا شود . بر روی کلید Yes کلیک کنید .

3_فعال_کردن_Briefcase_در_ویندوز_10

۳٫ بعد از تائید بر روی قسمتی از دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه New را انتخاب کنید . مشاهده می کنید که Briefcase به کلیک راست اضافه شده است .

اضافه کردن و روش استفاده از BRIEFCASE در ویندوز 10
اضافه کردن و روش استفاده از BRIEFCASE در ویندوز ۱۰

۴٫کافیست Briefcase را باز کرده و فایل مورد نظرتان را داخل آن کپی کنید . در صورتیکه می خواهید Briefcase را حذف کنید بر روی فایل دوم دابل کلیک کنید تا اجرا شود .

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به پایان مطلب آموزش تصویری اضافه کردن و روش استفاده از BRIEFCASE در ویندوز ۱۰ رسیدیم امیدوارم  با این ترفند تونسته باشین briefcase رو برگردونده باشین به ویندوز ۱۰ همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید