آموزش تصویری ایجاد افکت POP ART با استفاده از فتوشاپ

0

آموزش تصویری ایجاد افکت POP ART با استفاده از فتوشاپ

مقدمه:دوستان خوبم یکسری افکت در فتوشاپ وجود دارد که با استفاده از فیلترهای پیش فرض ایجاد می شود و نیاز به اکشن یا پلاگین خاص ندارد. در یکی از وب سایتهای آموزشی فتوشاپ تمرینی در سایت قرار داده بود که ظاهر یک تصویر را تبدیل به یک عکس Pop Art-style Cartoons می کند . مشاهده این نوع تصاویر در نگاه اول شاید خیلی ساده و پیش پا افتاده باشد اما ایجاد کردن آن نیاز به زمان دارد و حتما باید ابزارها را به صورت دقیق بشناسید ، در غیر اینصورت خروجی طرح شما با طرح اصلی بسیار متفاوت می باشد .

 ۱٫ ابتدا تصویر زیر را با کلیک راست کردن بر روی عکس و انتخاب گزینه Save as بر روی دسکتاپ ذخیره کنید . سپس وارد فتوشاپ شده و با انتخاب کلیدهای Ctrl+O عکس دانلود شده را وارد فتوشاپ کنید .

1_ایجاد-افکت-Pop-Art-با-استفاده-از-فتوشاپ

۲٫ بر روی آیکون مشخص شده کلیک کرده و گزینه Convert To Smart Object کلیک کنید .

۳٫ با فشردن کلیدهای Ctrl+J یک کپی از لایه اصلی بگیرید سپس لایه کپی گرفته شده را غیر فعال کنید .

4_ایجاد-افکت-Pop-Art-با-استفاده-از-فتوشاپ

۴٫ از منوی فیلتر گزینه Blur > Surfce Blur  را انتخاب کنید و تنظیمات پیش فرض را تغییر بدهید  .

۵٫ یکبار دیگر بر روی منوی فیلتر کلیک کرده و اینبار گزینه Filter Gallery را انتخاب کنید و تنظیمات پیش فرض را تغییر بدهید .

ایجاد افکت POP ART با استفاده از فتوشاپ
ایجاد افکت POP ART با استفاده از فتوشاپ

۶٫ لایه دوم را فعال کرده و مد آن را برابر با HARD Light تنظیم کنید .

نتیجه گیری:کاربران گرامی و عزیز به انتهای مطلب آموزش تصویری ایجاد افکت POP ART با استفاده از فتوشاپ  رسیدیم همونطور که مشاهده کردین تمامی مراحل انجام این عملیات رو به شما گفتم امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید