آموزش تصویری ایجاد اکانت مهمان Guest با استفاده از دستورات CMD در ویندوز ۱۰

0

مقدمه:خب دوستان خوبم شاید بخواهید در کنار حساب مدیریت / administrator یک حساب مهمان نیز در ویندوز ۱۰ ایجاد کرده و آن را به کاربر دیگری اختصاص بدهید . ساخت حساب کاربری در ویندوز ۱۰ نسبت به نسخه های قبلی کمی متفاوت شده و می توان گفت که به صورت کامل بهینه شده است و ویژگیهای بیشتری را در اختیار کاربر قرار میدهد .در ادامه به شما آموزش میدهم که از طریق خط فرمان CMD یک حساب کاربری مهمان ایجاد کرده و از آن استفاده کنید .

۱٫ بر روی منوی استارت کلیک کرده و گزینه Command Prompt (Admin) را انتخاب کنید .

۲٫ در خط اول فرمان دستور زیر را تایپ کرده و بر روی کلید اینتر کلیک کنید . شما می توانید به جای asarayan نام حساب کاربری خودتان را وارد کنید .

۳٫ در صورتیکه پیغام The command completed successfully نمایش داده شد حساب کاربری شما ایجاد شده است . حالا باید یک رمز عبور خالی برای حساب کاربری مهمان ایجاد کنیم . البته شما می توانید رمز عبور برای این حساب کاربری قرار بدهید .  دستور زیر را به همراه علامت ستاره تایپ کرده و بر روی کلید اینتر کلیک کنید

 

۴٫ بعد از نمایش دستور Type a password for the user: شما باید رمز عبور خودتان را تایپ کرده و بر روی کلید اینتر کلیک کنید . شما می توانید جهت خالی گذاشتن این بخش فقط بر روی اینتر کلیک کنید . دقت داشته باشید که دوبار باید بر روی اینتر کلیک کنید . بار دوم برای تایید رمز عبور می باشد

ایجاد اکانت مهمان Guest
ایجاد اکانت مهمان Guest

نتیجه گیری:کاربران عزیز در این قسمت به پایان مطلب ایجاد اکانت مهمان Guest با استفاده از دستورات CMD در ویندوز ۱۰ رسیدیم, حساب کاربری من ایجاد شد و پیغام The command completed successfully. نمایش داده می شود . به تصویر زیر دقت کنید . همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید