آموزش تصویری ایجاد حساب دولوپر اپل به صورت رایگان

0

ایجاد حساب دولوپر اپل
ایجاد حساب دولوپر اپل

آموزش تصویری ایجاد حساب دولوپر اپل به صورت رایگان

مقدمه:دوستان عزیزم احتمالاً با امتیازهایی که صاحبان حساب دولوپر از سوی شرکت اپل دریافت می‎کنند، آشنا باشید و مطالبی در مورد مزایای این قبیل حساب‎های کاربری به گوشتان خورده باشد، اما در کنار تمام این امتیازها، هزینه‎ی ۹۹ دلاری نیز وجود دارد که تصور پرداخت آن، بسیاری را از گشایش چنین حساب‎هایی بر حذر می‎دارد و باعث می‎شود تا عطای امتیازهای بیش‎تر را به لقای آن ببخشند. البته، راه حل میانه‎ای نیز وجود دارد و می‎توان به صورت رایگان صاحب حساب کاربری شد که اگر چه تمام امتیازهای حساب‎های غیر رایگان را در اختیار کاربر قرار نمی‎دهد، اما بهرحال با مزایایی که دارد مصداق بارز «کاچی است که لااقل از هیچی» بهتر خواهد بود.

حساب کاربری رایگان دولوپرها، آن حساب حرفه‏ای نیست که امکانات زیادی را در اختیار مخاطب خود قرار بدهد و تنها شامل مزایایی مانند دسترسی به Forum دولوپرهای اپل، نسخه‎های بتا و آزمایشی برنامه‏های اپل و موارد محدودی از این دست می‎شود. علی‎رغم تمامی این محدودیت‎ها اگر همچنان بدتان نمی‎آید تا حساب کاربری جدیدی را به فهرست حساب‎هایی که در محیط مجازی به صورت رایگان به نام خود ثبت کرده‏اید، اضافه کنید، می‎توانید از راهنمایی که در ادامه‏ی این مطلب به سمع و نظرتان می‎رسد، برای زسیدن به این هدف، استفاده کنید.

چگونه به صورت رایگان، صاحب حساب کاربری دولوپرهای اپل شویم؟

گام اول: پیش‎نیاز اصلی برای این کار، دسترسی به اپل آیدی است، اگر برای خود از قبل اپل آیدی تهیه کرده‎اید که می‎توانید به مرحله‏ی بعد بروید و در غیر این صورت مجبور خواهید بود تا اپل آیدی برای ادامه‎ی عملیات درست کنید.

گام دوم: با در دست داشتن اپل آیدی خود به وب‎سایت Apple Developer Member Center سری بزنید و با اطلاعات کاربری خود در سایت لاگین کنید.

ایجاد حساب دولوپر اپل
ایجاد حساب دولوپر اپل

گام سوم: در صفحه‏ی بعد با طومار بلند بالای اپلی‎ها در مورد شرایط و مقررات استفاده از این حساب مواجه خواهید شد که طبق روال معمول، باید با تمام شرایط مندرج در آن بدون هیچ قید و شرطی موافقت کنید.

گام چهارم: پس از موافقت با شرایط تعیین شده از سوی اپل، Xcode را بر روی سیستم مک خود باز کنید.

گام پنجم: در منوی Xcode بر روی گزینه‎ی Preferences برای ادامه‎ی کار کلیک کنید.

گام ششم: در این مرحله دکمه‏ی Account را انتخاب نمایید.

گام هفتم: پس از انتخاب گزینه‎ی Account بر روی آیکونی که با علامت + مشخص شده است کلیک کنید تا قادر باشید رمز عبور و اپل آیدی خود را به Xcode بر روی سیستم مک خود اضافه کنید.

ایجاد حساب دولوپر اپل
ایجاد حساب دولوپر اپل

نتیجه گیری:کاربران عزیز و گرامی به انتهای مطلب ایجاد حساب دولوپر اپل به صورت رایگان رسیدیم,  به همین سادگی شما نیز به جرگه‎ی دولوپرها خواهید پیوست و به صورت رایگان به مزایایی دسترسی پیدا می‎کنید که کاربران عادی به آن‎ها دسترسی نخواهند داشت. البته به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که در قاموس اپلی‎ها، چیزی به نام عرضه‎ی رایگان اپلیکیشن‏ها و برنامه‏ها وجود ندارد و با در اختیار داشتن نشان دولوپری، تنها به نسخه‎های آزمایشی که هنوز نهایی نشده‏اند، دسترسی پیدا خواهید کرد و از آنجا که حاضر نبودید برای این حساب، هزینه‏ی اضافه‏ای بپردازید نیز به تمام امتیازهایی که شرکت اپل برای یک دولوپر در نظر گرفته و ارائه می‎کند نیز دسترسی نخواهید داشت و تنها بخشی از این مزایا نصیبتان خواهد شد.

Failed to connect to MySQL: Access denied for user ‘applesta_ads’@’localhost’ (using password: YES)

گردآوری:گیگر

منبع:applestan

لینک مطلب

پاسخ دهید