آموزش تصویری بررسی گوشی Galaxy S7 با iphone 6s

0

بررسی گوشی Galaxy S7 با iphone 6s
بررسی گوشی Galaxy S7 با iphone 6s

آموزش تصویری بررسی گوشی Galaxy S7 با iphone 6s

مقدمه:خب دوستان خوبم  شرکت اپل و سامسونگ جز پرطرفدارترین در نوع خود محسوب می شوند که در طی سال های اخیر توانستند در کنار یکدیگر به رقابت بپردازند . این شرکت های معروف و نامدار در تلاشند تا مصرف کنندگان یکدیگر را به سمت خود جذب کنند و چندین بار همدیگر را به کپی کردن متهم کردند و حتی این اتهام ها به دادگاه نیز کشیده می شد و تا محاکمه قضایی نیز می رسید.

از سوی دیگر این دو برند جز شریک های مهم و راهبردی یکدیگر محسوب می شوند و تعامل نزدیکی باهم دارند، به عنوان مثال بخشی از چیپست های طراحی شده توسط شرکت اپل از خط تولید شرکت سامسونگ خارج می شود و نیز نمایشگر AMOLED که شایعاتی در مورد ان بر سر زبان هاست که قرار است در اینده از این نمایشگر در تلفن های اپل استفاده شود و از این رو اپل ساخت و تولید این محصول را به شرکت کره ای و رقیب سرسخت خود می سپارد.

باید این نکته را یادآوری کرد که این دو شرکت سامسونگ و اپل از بزرگترین سازنده های تلفن های همراه موجود در جهان می باشند و با پیدا شدن هر مدل تلفن همراه به بازار ارتباطات، مزیت ها و عیب های هر یک با هم مقایسه و بررسی می شوند در این صورت این تولید کنندگان نام دار پا به سوی ویژگی هایی برای جلب بیشتر کاربران خود می گذارد.

شرکت اپل یکی از قدیمی ترین در نوع خود می باشد ،این دو شرکت از دو نوع سیستم عامل مختلف در ساخت خود برخوردارند .

در اینجا ما این دو شرکت را به میدان جنگ میبریم تا بیننده پیروز این میدان باشیم.

طراحی :

این دو محصول از نظر و دیدگاه طراحی شبیه به نسخه های قدیمی تر خود هستند اما  نسبت به مدل های قدیمی کمی بهبود پیدا کرده اند. از طرفی می توان گفت که این دستگاه ها به هم نیز شباهت دارند.

شرکت اپل توانسته یکسال در میان در حفظ طراحی نسبت به سال گذشته نسخه با ویژگی های جدید که حرف S به انتهای نامش اضافه می کند رو نمایی کند. شرکت سامسونگ نیز طی سالهای اخیر مدل ویژه خود را به طور کامل تغییر داده و مشکلات قبلی خود را رفع کند و این دو شرکت در سالهای اخیر نسخه های ترقی یافته محسوب می شوند.

بررسی گوشی Galaxy S7 با iphone 6s
بررسی گوشی Galaxy S7 با iphone 6s

نتیجه گیری:کاربران محترم به انتهای مطلب بررسی گوشی Galaxy S7 با iphone 6s در قمت اول رسیدیم,  علاوه بر ترفندهای برابر ، می توان به شباهت های دیگربین این دو برند مشهور نام برد نظیر ترکیب و محل دکمه ها با هم یکی می باشد و دکمه خاموشی گوشی در هر دو مورد در سمت راست و کلید های صدا درسمت چپ قرار گرفته اند.

گردآوری:گیگر

منبع:gooyait

لینک مطلب

پاسخ دهید