آموزش تصویری برطرف کردن مشکل جدا شدن حروف فارسی در فتوشاپ

0

راز‌ عکس حـرفـه‌ای‌ها
راز‌ عکس حـرفـه‌ای‌ها

آموزش تصویری برطرف کردن مشکل جدا شدن حروف فارسی در فتوشاپ

مقدمه:دوستان خوبم تا به حال شده بخواهید در فتوشاپ یک متن را تایپ کنید ولی حروف به صورت جدا از هم روی طرح تایپ شود ؟ در بعضی از مواقع و بدون هیچ تغییری در تنظیمات وقتی میخواهیم متنی را بر روی یک طرح تایپ کنیم حروف به صورت جداگانه از هم تایپ می شود و بارها در تیکت های ارسالی خوانده ام که کاربران نرم افزار فتوشاپ را به خاطر این مشکل از روی ویندوز پاک کرده و از دوباره آن را نصب کرده اند .
آیا راه حلی وجود دارد که بدون پاک کردن فتوشاپ این مشکل برطرف شود یا خیر ؟ بله . به راحتی و با انجام چند مرحله مقدماتی می توانیم این مشکل را برطرف کنیم .

 

۱٫ ابتدا فتوشاپ را اجرا کنید. (نسخه فتوشاپ : CS5) . از نوار ابزار بالای صفحه به ترتیب بر روی Window>Paragraph کلیک کنید .

۲٫ بر روی آیکونی که در تصویر شماره ۲ با کادر قرمز مشخص کرده ام کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Middle East Single-line Composer را انتخاب کنید

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به پایان مطلب جدید برطرف کردن مشکل جدا شدن حروف فارسی در فتوشاپ رسیدیم، به همین راحتی مشکل جدا نوشتن حروف در فتوشاپ برطرف شد ، امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:beytoote

لینک مطلب

پاسخ دهید