آموزش تصویری بروز رسانی ویندوز ۱۰

0

db6d8759d923145272110190aa661283_L

آموزش تصویری بروز رسانی ویندوز ۱۰

مقدمه:خب دوستان عزیز و گرامی اگر نسخه های قبلی سیستم عامل را بروز می کردید ویندوز غیر فعال میشد و این موضوع بر میگشت به نداشتن لایسنس ویندوز های نصب شده . اما در ویندوز ۱۰ در حال حاضر این مشکل پیش نمی آید و دلیل این مهم هم کامل نشدن ویندوز ۱۰ می باشد . پس از عرضه نسخه نهایی ممکن است کاربران نتوانند بعد از دانلود بروزرسانی از ویندوز استفاده کنند ولی در حال حاضر مشکلی وجود ندارد . فقط به این نکته دقت داشته باشید که اگر از نسخه های ابتدایی استفاده می کنید به صرفه تر است یک نسخه جدید خریداری کرده و آن را نصب کنید زیرا حجم فایل بروزرسانی زیاد می باشد.  در ادامه روش آبدیت کردن ویندوز را آموزش میدهم .

۱٫ بر روی منوی استارت کلیک کرده و گزینه Settings را انتخاب کنید تا پنجره تنظیمات باز شود .

2_اضافه_کردن_ستون_چهارم_به_کاشی_های_منوی_استارت_در_ویندوز_10

۲٫ پنجره تنظیمات باز می شود . بر روی گزینه Update & Security کلیک کنید .

1_آیا_می_توان_ویندوز_10_را_بروزرسانی_کرد_

۳٫ کمی صبر کنید در پنجره Windows Update گزینه Download فعال شود . حجم فایل دانلود را می توانید مشاهده کنید . بر روی گزینه Download کلیک کنید .

برای اینکه مطئن شوید بروزرسانی دریافت شده است بر روی گزینه  Advanced options کلیک کرده و گزینه View your update history را انتخاب کنید .

4_آیا_می_توان_ویندوز_10_را_بروزرسانی_کرد_

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب آموزش تصویری بروز رسانی ویندوز ۱۰  رسیدیم امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید