آموزش تصویری بلاک کردن پیامک های مزاحم در اندروید

0

بلاک کردن پیامک های مزاحم در اندروید
بلاک کردن پیامک های مزاحم در اندروید

آموزش تصویری بلاک کردن پیامک های مزاحم در اندروید

مقدمه:خب دوستان خوبم یکی از دغدغه های امروز ما دریافت پیامک هایی است که دوست نداریم به دستمان برسد بله درست فهمیدید راجع به پیامهای تبلیغاتی اپراتورها و همینطور اس ام اس های تبلیغاتی که روزانه به دست ما میرسند صحبت میکنیم که با هرروشی که ممکن است میخواهیم آنها را دور کنیم اما این تبلیغات هرروز در حال افزایش هستند. اما در این پست میخواهیم کمی درباره این مساله صحبت کنیم که چطور از شر این پیامک های مزاحم خلاص شویم. البته گاهی اوقات فقط پیامک های تبلیغاتی نیستند که نمیخواهیم بدستمان برسند بلکه ممکن است این قضیه برای افراد خاصی هم صادق باشد که بخواهیم به گونه ای از دست آنها راحت شویم پس با گیگر همراه شوید.

اصل اولی که باید بدانید اینست که فعلا روش مشخصی که به صورت قطع این پیامک ها را حذف کنید وجود ندارد اما میتوانیم با استفاده از چند روش مختلف آنها را کم کنیم. در ادامه به سه روش اشاره میکنیم که تا حد زیادی برای جلوگیری از رسیدن این پیام ها به شما کمک میکند.

۱٫ بلاک کردن پیامها از طریق خود گوشی :

روش اول که در اکثر گوشی های با اندرویدی با اندروید کیت کت به بالا دیده میشود شما به کمک اپلیکیشن پیام رسان پیشفرض خود گوشی میتوانید شماره ها و یا پیامهای خاصی را که نمیخواهید به دست شما برسند بلاک کنید و یا به عبارتی به عنوان اسپم در دستگاه خود ذخیره کنید.

اینکار را به چند حالت میتوانید انجام دهید :

۱٫ بروی هر شماره و یا شخص خاصی که میخواهید چند ثانیه نگه دارید و سپس گزینه بلاک ظاهر شده در بالای صفحه را لمس کنید. روال کلی کار همین است ولی ممکن است در گوشی های مختلف با اینترفیس های متفاوت تغییر کند. در زیر این روش را در اینترفیس های سامسونگ میبینید.

بلاک کردن پیامک های مزاحم در اندروید
بلاک کردن پیامک های مزاحم در اندروید

۲٫ اما اینکار را به روشی دیگر نیز میتوانید انجام دهید به اینصورت که در قسمت اس ام اس های گوشی با لمس علامت سه نقطه گوشه بالای صفحه به قسمت تنظیمات اس ام اس ها بروید و در آنجا با پیدا کردن گزینه ای با نامهای بلاک و یا اسپم فیلتر به تنظیمات بلاک ها بروید.

بلاک کردن پیامک های مزاحم در اندروید
بلاک کردن پیامک های مزاحم در اندروید

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به پایان ترفند جدید بلاک کردن پیامک های مزاحم در اندروید رسیدیم، آپشن هایی که در قسمت تنظیمات بلاک در اختیار شما قرار میگیرد در گوشی های مختلف فرق میکند اما اغلب دارای آپشن های مشترکی هستند یکی از این آپشن ها همانطور که در بالا میبینید اضافه کردن شماره تلفن به صورت مستقیم به سیستم بلاک میباشد که باعث میشود دیگر از آن شماره برای شما پیامکی نرسد. گزینه دوم اضافه کردن کلمه ای است به عنوان فیلتر که با اینکار اگر پیامکی حاوی آن لغت برای شما برسد بلاک میشود.(در استفاده از این آپشن دقت کنید.) ، امیدوارم مفید بوده باشه این مطلب و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:androidzoom

لینک مطلب

پاسخ دهید