آموزش تصویری تغییر دادن مک آدرس ویندوز , قسمت ۲

0

مک آدرس ویندوز
مک آدرس ویندوز

آموزش تصویری تغییر دادن مک آدرس ویندوز , قسمت ۲

چگونه از یک MAC Address Generator استفاده کنیم؟

مقدمه:خب دوستان در ادامه قسمت قبلی , برخی مواقع کارت شبکه برای شما اجازه‌ی استفاده از روش بالا به منظور تغییر مک آدرس را صادر نمی‌کند. در این هنگام، بهترین روش، استفاده از یک مولد مک آدرس یا MAC Address Generator است که با نام MAC address changer نیز شناخته می‌شود.

NoVirusThanks MAC Address Changer، ابزاری رایگان است که می‌توانید آن را دانلود کرده و با استفاده از آن مک آدرس مربوط به کارت شبکه‌ی خود را به یک رشته مشخص یا تصادفی تغییر دهید. این نرم‌افزار دارای ظاهری تمیز و عاری از هرگونه بهم ریختگی است و می‌توانید روی کاری که انجام می‌دهید تمرکز کرده و آن را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید. بنابراین استفاده از این ابزار می‌تواند برای افرادی که اعتماد به نفس لازم برای این قبیل کارها ندارند، بهترین گزینه باشد.

مک آدرس ویندوز
مک آدرس ویندوز

علاوه بر آن، ممکن است بیشتر کاربران با Technitium MAC Address Changer به خوبی آشنایی داشته باشند و از آن به عنوان بهترین راه حل برای انجام این کار استفاده کنند. گزینه‌های اضافی موجود در این ابزار ممکن است کمی ترسناک به نظر برسند اما، هر کدام از آن‌ها کاربرد‌های مخصوص به خود دارند و در صورتی که شما فقط به دنبال روشی سریع برای تغییر مک آدرس خود هستید، چندان سردرگم کننده نیستند.

می‌توانید مک آدرس خود را به آسانی تغییر دهید

مک آدرس بخشی است که اغلب در مواقع تشخیص هویت دیجیتالی شما نادیده گرفته می‌شود اما همانگونه که در بالا ثابت کردیم، کنترل و تنظیم آن بسیار ساده است.

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب جدید تغییر دادن مک آدرس ویندوز در قسمت دوم رسیدیم,  به ما بگویید چرا شما می‌خواهید مک آدرس خود را تغییر دهید؟ و آیا این مقاله توانسته است به شما در این زمینه کمک کند؟ آیا نکته‌ای در مورد مک آدرس وجود دارد که ما در این مقاله به آن اشاره‌ نکرده‌ایم؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

گردآوری:گیگر

منبع:zoomit

لینک مطلب

پاسخ دهید