آموزش تصویری جستجوی مستقیم در جیمیل به کمک مرورگر کروم

0

ec53c9ea4bf061875e9ffc0cfbaae66b_XL

آموزش تصویری جستجوی مستقیم در جیمیل به کمک مرورگر کروم

مقدمه:خب دوستان عزیز برای پیدا کردن یک ایمیل نیازی نیست که هربار به جیمیل خود مراجعه کنید. با یک راه‌ ساده از این پس می‌توانید ایمیل‌های خود را در Omnibar کروم جستجو کنید. گیگر را با این آموزش همراهی کنید.

به راحتی با استفاده بهینه از Omnibar در گوگل کروم می‌توانید به جستجوی ایمیل‌ها در حساب جیمیل خود دسترسی داشته باشید. Omnibar همان محل وارد کردن آدرس سایت یا جستجوی مرورگر کروم شما است. برای شروع با راست کلیک روی محل وارد کردن آدرس‌ سایت‌ها (همان Omnibar) روی گزینه‌ی “Edit Search Engines…” کلیک کنید.

add-custom-search-engine-640x110_6cf6d

 

در قسمت “Other search engines” و در پایین آن سه قسمت خالی خواهید دید. به ترتیب این سه قسمت را طبق تصویر با “Gmail”، “gm” و ” https://mail.google.com/mail/#search/%s” پر کنید و کلید اینتر را فشار دهید. برای شروع جستجو در جیمیل خود کافی است در Omnibar عبارت “gm” را نوشته و کلید اسپیس‌بار را فشار دهید. حال عبارت موردنظرتان را جستجو کنید؛ با این کار کروم در صورت یافتن نتیجه در جیمیل، شما را به صفحه جیمیلتان راهنمایی خواهد کرد.

search-gmail-640x30_d6987

 

درصورتی که از چند حساب کاربری استفاده می‌کنید گوگل به صورت خودکار این جستجو را در اولین حساب کاربری انجام خواهد داد.

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به پایان مطلب آموزش تصویری جستجوی مستقیم در جیمیل به کمک مرورگر کروم  رسیدیم امیدوارم این ترفند به کارتون بیاد و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید