آموزش تصویری حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge

0

حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge
حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge

آموزش تصویری حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge

مقدمه: دوستان FRP Lock  یا همان factory reset protection به امنیتی گفته میشود که در گوشی ها تعبیه شده تا افراد دیگری بجز مالک گوشی یا تبلت نتوانند از دستگاه استفاده کنند. در این مقاله نحوه حذف و غیرفعال کردن قفل FRP در گوشی ها برند سامسونگ را بررسی میکنیم.

چه زمانی گوشی قفل میشود؟ اگر به گوشی که frp در آن فعال است بطور ناگهانی فلش زده شود. یا اطلاعات گوشی را از منوی ریکاوری حذف کنید، بعد از روشن شدن دستگاه اندرویدی خود خواهید که برای گذراندن مراحل ابتدایی آماده بکار گوشی  نیاز به وصل شدن به وایفای را دارد. بعد از وصل شدن به وای فای گوشی وارد صفحه ای میشود که از شما حساب جیمیل را میخواهد و تا زمانیکه این حساب را وارد نکرده اید  نمیتوانید از گوشی استفاده کنید. در این پست نحوه حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge را شرح میدهیم.

حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge
حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge
google verify screen

آموزش حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge

۱٫ بعد از ریست شدن تصویری مانند تصویر زیر که پیغام لاک شدن را میدهد را میبینید.

حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge
حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge
حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge

2. زبان خود را انتخاب و Next را بزنید سپس صفحه Wi-Fi باز خواهد شد به وای فایی وصل شوید که بتوانید سریع خاموش کنید و دسترسی را قطع کنید (ترجیحا Portable Hotspot).

۳٫به وای فای وصل شوید سپس Next را بزنید هنگامی که پیغام Checking For Updates را در صفحه Software Update دیدید فورا اتصال اینترنت را قطع کنید.

۴٫بعد از قطع اتصال پیغام couldn’t Sign In را خواهید دید روی Next بزنید سپس صفحه تنظیمات ساعت و تاریخ را خواهید دید اینترنت خود را وصل کنید

۵٫شروع به زدن Next کنید و تمام صفحات را رد شوید تا به صفحه Google Services برسید به آخر صفحه اسکرول کنید تا متن Google Terms of Services را ببینید که به رنگ آبی است روی ان کلیک کنید.

۶٫پاپ آپی باز خواهد شد یکی از نوشته ها را انتخاب کنید و از بالا گزینه Share را بزنید با این کار به Setup Wizard خواهید رفت.

۷٫با نگه داشتن انگشت خود روی آیکون Samsung Setup Wizard به صفحه اطلاعات این اپ بروید سپس به  Data Usage > UPGRADE DATA SERVICE بروید.

۸٫صفحه انتخاب اپلیکیشن باز خواهد شد از آن Chrome را انتخاب سپس در آدرس به سایت Rootjunkysdl.com بروید.

۹٫در سایت باز شده به قسمت Apps بروید و سپس اپ com.sika524.android.quickshortcut.apk را پیدا و دانلود کنید

۱۰٫سپس Google.com را باز کنید و عبارت Samsung App Store را سرچ کنید اولین لینک را باز کنید در صفحه باز شده کمی به پایین اسکرول کنید تا Samsung Galaxy Apps را مشاهده کنید روی آیکون آن بزنید تا اپ در گوشی شما باز شود.

۱۱٫درگوشه سمت راست گزینه More را بزنید و سپس Sign In را بزنید با اکانت موجود وارد شوید یا اکانت جدیدی بسازید.

۱۲٫عبارت file explorer رو سرچ کنید یکی از اپ ها را نصب کنید سپس آن را باز کنید به مسیر دانلود ها بروید و فایل دانلود شده در مرحله ۹ را نصب کنید و گزینه open را بزنید

۱۳٫عبارت Google Account Manager را در اپ سرچ کنید و سپس گزینه ای کهType Email and Password را دارد را انتخاب کنید و گزینه try را بزنید

۱۴٫یک صفحه برای واردکردن پسورد باز خواهد شد روی سه نقطه بزنید و گزینه Browser Sign-In را انتخاب کنید

۱۵٫با یک اکانت گوگل Sign in کنید بعد از موفقیت ورود اپ Quick Shortcut که در مرحله ۱۲ نصب کردیم ظاهر خواهد شد حال آنقدر کلید بک را بزنید تا به صفحه Google Services برسید

۱۶٫ حال شروع به زدن Next کنید تا زمانی که صفحه ای که پیام Account added را بگوید را ببینید

۱۷٫حال از همه صفحه های دیگر خارج شوید اگر نتوانستید ریبوت کنید.

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب حذف FRP Lock گوشی های S7 و S7 edge رسیدیم .  تبریک میگوییم شما توانستید FRP Lock گوشی S7 یا S7 Edge را حذف کنید.

گرد آوری: گیگر

منبع:androidzoom

لینک مطلب

پاسخ دهید