آموزش تصویری حل مشکل خطای Phone Number Flood در تلگرام

0

 حل مشکل خطای Phone Number Flood در تلگرام
حل مشکل خطای Phone Number Flood در تلگرام

آموزش تصویری رفع مشکل خطای Phone Number Flood در تلگرام

مقدمه:دوستان عزیز اخیرا کاربران تلگرامی پس از نصب مجدد تلگرام بر روی گوشی های خود با خطای “Phone Number Flood” مواجه می شوند. این خطا از ثبت نام جدید شما در این پیام رسان جلوگیری می کند چون شماره شما را اسپم شده در نظر می گیرد.

شرکت تلگرام اعلام کرده که این خطا به صورت خود به خود پس از چند روز حل می شود ولی اگر دلتان می خواهد همین امروز این مشکل حل شود، می توانید با ما همراه شوید.

 

ترفند تغییر شماره تلفن به شما کمک می کند از شر این خطا رها شوید. برای این کار دو راه دارید یا از یک سیم کارت جدید استفاده کنید و یا با استفاده از نرم افزار Virtual SIM از طریق یک شماره مجازی وارد تلگرام شوید. پس از اینکه با شماره جدید وارد تلگرام شدید به تنظیمات (setting) رفته و وارد بخش مربوط به شماره موبایل شوید.

 

اکنون کافی است که این شماره را با شماره قبلی تان که خطای Phone Number Flood می داد عوض کنید. پس از تغییر شماره کلیه چت های شما وارد شماره جدید می شوند و شماره قبلی از تلگرام حذف می شود.

تنظیمات تلگرام برای نصب مجدد

 حل مشکل خطای Phone Number Flood در تلگرام
حل مشکل خطای Phone Number Flood در تلگرام

نتیجه گیری :کاربران محترم و عزیز به پایان ترفند جدید حل مشکل خطای Phone Number Flood در تلگرام رسیدیم ، توجه کنید که اگر اکانت خود را کلا حذف کرده بودید، به احتمال زیاد در عضویت جدید در گروه ها و کانال های قبلی عضو نخواهید بود، همراه با گیگر باشید.

گردزآوری:گیگر

منبع:beytoote

لینک مطلب

پاسخ دهید