آموزش تصویری دانلود از یوتیوب به صورت MP3

0

دانلود از یوتیوب به صورت MP3
دانلود از یوتیوب به صورت MP3

آموزش تصویری دانلود از یوتیوب به صورت MP3

مقدمه:دوستای خوبم همانطور که می دانید حجم فایل های تصویری ویدیویی بسیار بالاست. مخصوصا اگر بخواهید فیلم ها را با کیفیت تصویر و صدای عالی ذخیره کنید، حجم زیادی از ترافیک شما کم خواهد شد اما گاهی واقعا چاره نیست. گاهی اوقات فیلم ها مخصوصا از نوع سخنرانی ها و آموزش ها، چندان با تصویر یا بدون تصویر اهمیت نمی یابند این است که کاربران به دنبال فایل های صوتی نیز می روند اما غالبا چیزی که می خواهند نمی یابند. یا اینکه در اوایل شروع به کار یوتیوب کاربران زیادی از این شبکه در خواست راه اندازی بخش صوتی فیلم ها نیز داشته اند. با این حال فایرفاکس باز دست بکار شد تا این مشکل را حل کند.

اگر شما نیز به دنبال راه حلی برای دانلود فیلم های یوتیوب در قالب MP3 هستید می توانید با نصب افزونه ی YouTube mp3 هر فیلمی را که بخواهید تنها به صورت صدا دانلود کنید.

برای این کار، افزونه ی  YouTube mp3 را نصب کنید. بعد از نصب بدون اینکه مرورگر خود را ریستارت کنید وارد شبکه یا سایت یوتیوب شوید. یک فیلم را به انتخاب خود انتخاب کرده و روی لینک آن کلیک کنید.

دانلود از یوتیوب به صورت MP3
دانلود از یوتیوب به صورت MP3

در بالای هر فیلم یک دکمه با عنوان Download MP3 قرار دارد که می توانید با کلیک بر آن، فیلم مورد نظر را در قالب MP3 دانلود کنید.

در حال حاضر بیش از ۵۴۰ هزار نفر این افزونه را نصب کرده و در حال کار کردن با آن هستند.

نتیجه گیری:کاربران محترم به پایان مطلب دانلود از یوتیوب به صورت MP3 رسیدیم, برای نصب این افزونه، کافیست همین مطلب را در مرورگر فایرفاکس باز کنید و بر روی لینک زیر کلیک کنید و در کمتر از ۳۰ ثانیه، از این قابلیت با ارزش بهره مند شوید.

‘گردآوری:گیگر

منبع:gooyait

لینک مطلب

پاسخ دهید