آموزش تصویری ذخیره عکس و فیلم های اینستاگرام در pc

0

ذخیره عکس و فیلم های اینستاگرام
ذخیره عکس و فیلم های اینستاگرام

آموزش تصویری ذخیره عکس و فیلم های اینستاگرام در pc

چکار کنیم تا تصاویری که آپلود می کنیم در سیستم مان ذخیره شود؟

مقدمه:خب دوستان در ادامه قسمت قبلی, اگر می خواهید که عکس ها و فیلم هایی که به اشتراک می گذارید در حافظه گوشی تان ذخیره شود باید در تنظیمات اینستگرام خود آن گزینه رو فعال کنید.به طور خود کار این عمل در اینستگرام  فراهم هست ولی ما به کسانی اموزش می دهیم که تصاویرشان بر روی سیستم شان ذخیره نمی شود.

اینک وارد  حساب کاربری خود در اینستگرام شوید و به قسمت پروفایل رفته سپس به قسمت تنظیمات (سه نقطه بالا سمت راست نمایشگر) بروید و گزینه save Original photo  را فعال کنید. با این کار تصاویری که آپلود می کنید در سیستم تان ذخیره می گردند.

ذخیره عکس و فیلم های اینستاگرام
ذخیره عکس و فیلم های اینستاگرام

( اگر از ان دسته از افراد هستید که نمی‌ خواهید این عمل ذخیری سازی عکس و فیلم هایتان در حافظه گوشیتان ذخیره شود می توانید این گزینه را غیر فعال کنید. )

حال می خواهیم عمل ذخیره سازی را در کامپیوتر شخصی خودتان به شما اموزش دهیم.

اگر دوست دارید کار کردن با اینستاگرام را از طریق مرورگر نیز تجربه کنید و تصاویر و فیلم های دوستان و پیج های مورد پسند خود را ذخیره کنید، می توانید به راحتی به کمک یک وب سایت کمکی، این کار را انجام دهید. اینستاپورت همان سایتی است که محیط اینستاگرام را برای تان شبیه سازی می کند و در ذخیره سازی تصاویر به شما کمک می کند.

از طریق مرورگر، وارد سایت اینستاپورت ((instaport.me)) شوید و حساب کاربری خود را وارد کنید سپس وارد پروفایل خود شوید .اینک به دو روش می توانید عکس ها و فیلم های مورد نظر خودتان را دانلود کنید.

نتیجه گیری:کاربران محترم به انتهای مطلب ذخیره عکس و فیلم های اینستاگرام در pc رسیدیم ,  در روش اول تمام عکس ها و ویدیو های موجود دانلود و ذخیره می شوند و در روش دوم مواردی که مد نظرتان هست دانلود و ذخیره خواهند شد. یکی از روش ها (روش اول یا روش دوم)را انتخاب کرده  و تنظیمات لازم را اعمال کنید و عمل ذخیره سازی را انجام دهید. اینک می توانید از طریق کابل USB عکس ها و فیلم های دانلود شده را به گوشی یا تبلت خود انتقال دهید.

بدین صورت به سادگی می توانید این محدودیت اینستاگرام را از بین ببرید و کار خود را راحت کنید. همراه با ما باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:gooyait

لینک مطلب

پاسخ دهید