آموزش تصویری غیرفعال کردن start screen در ۲۰۱۳ word

0

غیرفعال کردن start screen در ۲۰۱۳ word
غیرفعال کردن start screen در ۲۰۱۳ word

آموزش تصویری غیرفعال کردن start screen در ۲۰۱۳ word

مقدمه:دوستان خوبم  شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۳ نسخه جدیدی از Office را منتشر کرد که نمایانگر تحولات زیادی بود. رابط کاربری و تغییرات گرافیکی یکی از واضح ترین تحولات بزرگ در این نسخه می باشد که اگر از نسخه های ۲۰۰۷ یا ۲۰۱۰ به ۲۰۱۳ مهاجرت کرده باشید این تحول را به خوبی حس خواهید کرد.

هنگامی که ایده یا شعری به ذهنمان خطور می کند، دوست داریم سریعا و تا قبل از اینکه آن را از یاد ببریم داخل Word یادداشت کنیم. اما رسیدن به صفحه‌ی سفید ورد کمی طول می کشد. چرا که در ابتدا با صفحه‌ ی Start Screen مواجه می شوید که می بایست نوع برگه خود را انتخاب کنید.

در نسخه های قبلی ورد این صفحه مزاحم Start Screen وجود نداشت و روال کار راحت تر از نسخه ۲۰۱۳ بود. اگر همانند نسخه های قبلی دوست دارید تا به محض بازکردن Word به صفحه سفید نوشتاری منتقل شوید. همراه باشید تا انجام این کار را به شما آموزش دهیم.

برای حذف صفحه مزاحم Start Screen  بایستی ابتدا مراحل زیر را دنبال نمایید:

File>Options>General

نتیجه گیری:کاربران محترم به انتهای موضوع غیرفعال کردن start screen در ۲۰۱۳ word رسیدیم.  سپس در این پنجره به سربرگ start up option مراجعه کنید. در این قسمت تنها می بایست تیک گزینه show the Start screen when this application starts را بردارید تا دیگر صفحه Start Screen در ورد برای شما نمایش داده نشود. البته پیشنهاد می شود تا تیک هر ۳ گزینه این بخش برداشته شود تا نرم افزار عملکرد بهتری داشته باشد.

گردآوری:گیگر

منبع: gooyait

لینک مطلب

پاسخ دهید