آموزش تصویری غیر فعال کردن صفحه نمایش در گلکسی S7/S7 edge

0

غیر فعال کردن صفحه نمایش
غیر فعال کردن صفحه نمایش

آموزش تصویری غیر فعال کردن صفحه نمایش همیشه روشن در گلکسی S7/S7 edge و LG G5

مقدمه:دوستان عزیز امسال دو شرکت بزرگ سازنده تلفن های هوشمند گوشی های پرچمدار خود را با ویژگی ایی معرفی کردن که تقریبا دو سالی است به دست فراموشی سپرده شده. بله، درمورد صفحه نمایش همیشه روشن صحبت می کنیم. یک قابلیت فوق العاده سودمند در صفحه نمایش که موجب کاهش مصرف باتری و کمتر شدن استهلاک دیوایس می شود. صفحه نمایش همیشه روشن می تواند نوتیفیکیشن های مهم و مورد نیاز کاربر را نمایش دهد و با وجود آن دیگر نیازی به روشن کردن صفحه نمایش نیست.

به نظر ما داشتن چنین قابلیتی در گوشی های هوشمند خیلی خوب است و می توان با استفاده از آن به طول عمر باتری کمک کرد و در عین حال خیلی راحت از اوضاع آب و هوا، ساعت، تاریخ و نوتیفیکیشن های مهم خبردار شد. بنابراین حفظ این قابلیت خیلی خوب است. اما افرادی هستند که این ویژگی را دوست ندارند. پس اگر شما هم جز همین افراد هستید حتما ما را تا پایان همراهی کنید، چون می خواهیم روش غیر فعال کردن صفحه نمایش همیشه روشن را در گوشی های پرچمدار سامسونگ گلکسی S7/S7 ادج و LG G5 را به شما آموزش دهیم.

غیر فعال کردن صفحه نمایش همیشه روشن در گوشی گلکسی S7 و S7 ادج

گام اول

سامسونگ به شما امکان می دهد تا با چند حرکت انگشت خود به راحتی Always On display را غیر فعال کنید. همانند تصویر زیر نوار اعلانات خود یا نوتیفیکیشن بار را  پائین بکشید.

گام دوم

حتما دراین بخش آیکون صفحه نمایش همیشه روشن را خواهید دید. بر روی آن کلیک کنید.

گام سوم

با این حرکت به راحتی صفحه نمایش همیشه روشن شما غیرفعال خواهد شد. اگر شما دلتان برای این ویژگی تنگ شد می توانید با اجرای همین مراحل دوباره این قابلیت را فعال کنید.

غیر فعال کردن صفحه نمایش
غیر فعال کردن صفحه نمایش

غیر فعال کردن صفحه نمایش همیشه روشن در گوشی LG G5

گام اول

برخلاف سامسونگ که صفحه نمایش همیشه روشن را می توان در بخش دسترسی سریع یافت ال جی  چنین میانبری برای رسیدن به صفحه نمایش همیشه روشن ندارد. بنابراین باید برای غیر فعال یا فعال کردن این قابلیت به تنظیمات گوشی خود بروید. در ستینگز بر روی گزینه صفحه نمایش کیلک و آن را باز کنید.

گام دوم

در این بخش صفحه نمایش اگر کمی به پائین اسکرول کنید حتما گزینه Always On display را خواهید.

نتیجه گیری:کاربران محترم و گرامی به انتهای مطلب  غیر فعال کردن صفحه نمایش همیشه روشن در گلکسی S7/S7 edge و LG G5 رسیدیم, حالا در این بخش صفحه نمایش همیشه روشن را غیر فعال کنید. برای فعال کردن دوباره صفحه نمایش هم دوباره همین مراحل را طی کنید.

گردآوری:گیگر

منبع:androidzoom

لینک مطلب

پاسخ دهید