آموزش تصویری فارسی کردن جیمیل

0

3_آموزش_فارسی_کردن_جیمیل

آموزش تصویری فارسی کردن جیمیل

مقدمه: دوستان گرامی و عزیز حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که در محیط حساب کاربری جیمیل بخواهید بخشی را بررسی کنید ولی به دلیل زبان اصلی بودن نتوانید به صورت دقیق متوجه شوید که اعمال این تنظیمات چه تغییراتی بر روی حساب کاربری اعمال می کند .  خوشبختانه جیمیل این قابلیت را به حساب کاربریش در ایمیل اضافه کرده است که بتوانید محیط حساب کاربری را فارسی کنید تا راحت تر بتوانید با بخش های مختلف کار کنید .  در ادامه روش انجام اینکار توضیح داده می شود .

۱٫ برای فارسی کردن حساب کاربری جیمیل ابتدا قسمت تنظیمات یا Setting که به شکل یک چرخ دنده در بالا گوشه سمت راست مرورگر است را انتخاب کنید .

1_آموزش_فارسی_کردن_جیمیل

۲٫ سپس در قسمت زبان یا Language گزینه Gmail Display Langugae را کلیک کنید تا زبانها به شما نمایش داده شوند.
توجه کنید که زبان ها ترتیب الفبایی ندارند؛ زبان فارسی را انتخاب کنید. روی گزینه Save Changes کلیک کنید تا تغییرات اعمال شده ذخیره شود.

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید زبان تغییر کرده است .  اگر از نسخه موبایل جی میل برای این اکانت استفاده می کنید، همین تغییرات در نسخه موبایل جی میل شما اعمال می شود. همان طور که اعلام کردیم، حتی اگر زبان جی میل را فارسی کنید باز هم می توانید ایمیل هایتان را به سایر زبان ها دریافت یا ارسال کنید.

 

4_آموزش_فارسی_کردن_جیمیل

اگر بخواهید زبان را به صورت قبل تغییر بدهید کافیست زبان را به English تغییر بدهید .

نتیجه گیری:کاربران گرامی و عزیز به انتهای مطلب فارسی کردن جیمیل رسیدیم امیدوارم این ترفند به کارتون بیاد و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید